Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Split Vakti #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # Talepler girildi. #

Yorum

• # ÖNEMLİ GÜNCELLEME #

Arabian Oud Kalemat
      Jesus del Pozo Arabian Nights
      Karl Lagerfeld Classic
      Parfums de Marly Pegasus
      Rasasi Shuhrah Pour Homme
      Salvatore Ferragamo F Black

Bu parfümlerin kutusuz olduğunu yazmayı atlamışız. Şişeli talepleriniz var ise ona göre değerlendiriniz.

Son olarak da Chanel Sycomore splitten çıkarılmıştır.

Saygılar...

Yorum

• Hocam sizin için sıkıntı olmazsa pegasus iptal rica ederim. Teşekkür ederim

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          İptal edilmiştir.

• Mustafa hocam son ekledigim xerjoff naxos un da tutarını ekleyip hesabınıza EFT yaptım. Çok teşekkür ederim herşey icin.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Hocam,

Rasasi Shuhrah Pour Homme 10 ml yazar mısın?

Yorum

• 10 ml Guerlain Habit Rouge EDT ekleyebiliriz.Teşekkürler.

Yorum

• Ekleme çıkarma devam ediyorsa Frederic Malle Promise talebimi iptal edebilir miyiz?

Yorum

• Mustafa hocam elysium dolmadı maalesef benim şişeli talebimi 5ml olarak güncelleyebilir miyiz belki tamamlayarak alabilecek bir arkadaşımız olur yeterince zamanı olsun.
                Promise ide 3 ml olarak güncelleyelim size zahmet.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ntmm22 View Post
                  Mustafa hocam elysium dolmadı maalesef benim şişeli talebimi 5ml olarak güncelleyebilir miyiz belki tamamlayarak alabilecek bir arkadaşımız olur yeterince zamanı olsun.
                  Promise ide 3 ml olarak güncelleyelim size zahmet.
                  Hocam kalani dekant olarak alacaktim ben sorun degil yani klabilir isterseniz. Yok derseniz de iptal ederim ama. Soylemis olayim

Yorum

• Mustafa hocam iptal edilen sycomore a ilişkin 10ml talebimi, eksik kalanların tamamlanması amacıyla küçük bir destek olarak kullanabilirsiniz. İadeyle falan hiç uğraşmayalım. Listeden herhangi bir koku olabilir.

Yorum

• Hocam ödemeyi yaptım, selamlar, kolay gelsin.

Yorum

• # Değerli arkadaşlar. Şişeli talep ettiğiniz parfümlerde maksimum alabileceğiniz miktarları yazarsınız sayfaya. Ben de ona göre son düzenlemeleri yaparım. Şişeli almak istediğiniz parfümleri "tüh, dolmayacak" düşüncesiyle iptal etmemenizi öneririm. Vazgeçme hakkınız tabii ki var o manada söylemiyorum bunu Saygılar... #

Yorum

• Adp oud. Kalan 70 ml bana yazabilirsiniz mustafa hocam

Yorum

• Mustafa hocam
                            Mancera Instant Crush 15 ml alma imkanım var mi? Valide ricası 🙏🙏

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Opus XI'de dolmayan miktar ne kalırsa bana ekleyebilirsin.

Yorum

İşleniyor...
                              X