Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Ulric de Varens Rectoverso Man Absolute Musk kullandım. Misk koyuluğuna ilave temiz çiçeksi bir nota dahil oluyor. Hafif hayvansal bir misk ama rahatsız edici değil kesinlikle. Zaten temiz yönünün altında eziliyor. Yaza uygun gibi duruyor bence.

Yorum

• Turtle Vetiver Back

Yorum

• Amouage Overture Man

Ekşi, buruk ama aynı zamanda sıcak ve tütsülü. Gündelik hayatta kullanması belki en kolay balzamsı Amouage kokusu. Belki bu kadar giyilebilir olmasından dolayı bir tık Interlude Man’in altında görüyorum bu kokuyu ama yine de oldukça seviyorum.

Yorum

• Ambrarem

Yorum

• Andy Tauer ACDD
            Koklamaktan her zaman keyif aldığım, huzur bulduğum bir baş yapıt.

Yorum

• Lt piver epices

Odunsu ferah bir koku. Creed viw tarzı ama Hindistan cevizi daha ferah yapıya sahip. Viw de Hindistan cevizi daha yoğun idi.

Yorum

• Tiziana Terenzi – Ursa

Açılışı çok enteresandı(zordu) ama 2 3 saat sonra alışmaya başladım. Şişeli olarak almayı düşünmem ama farklı bir tecrübeydi.

Yorum

• Eller de kolonya boyunlarda Nişhane Hacivat.
                  Aventusla benzerliği başlarda sonra baya farklılaşıyorlar. Ben ilk defa deneyimliyorum. Çok beğendim mi hayır ama kaliteli bir ladykiller bunu test ettim sevmeyen çıkmadı 6 kişinin içerisinde kadın odaklı. Performans gerçekten üst düzey saygı duyuyorum. Alırmıyım yazlık performanslı kaliteli koku sayısı az olduğu için büyük olasılıkla alırım ama splitlerden 50 lilik şişe kovalarım bu performansla 50 lilik şişe baya beni götürürr

Yorum

• Hermes un jardin sur le nil. Belli ki ilkbahar be yaza daha uygun

Yorum

• Mendittorosa Rituale... Lavanta, gül, başka çiçekler ve ekşi/ferah meyvemsiliğin üzerine pudralı bir bal dökülmüş gibi açılıyor. Biraz mevlüt şekerlerini, akide şekerlerini falan hatırlattı bana. Hiç bana uymayan bir açılış, gelişimi görmek için bu kısma sabırla katlanmaya çalışıyorum. Lavanta dışında diğer çiçekler ve meyveler yavaş yavaş kaybolurken eski kafa parfümlerdeki gibi kullanılmış lavanta iyice belirgin hale geliyor. Yumuşak, balmumu kıvamında, hafif kirlilik içeren balın da tatlandırdığı bu demode lavantaya tahammül ederek bekliyorum. 5-6 saatin sonunda amberimsi bir odunsuluk eklenerek parfümün biraz ısınmasını sağlıyor. Lavantanın, Fougere Bengale'deki gibi modern ve cezbedici kullanımına açığım ama Rituale'deki lavanta beni serseme çevirdi. Cazip herhangi bir yönünü göremediğim bir parfüm oldu.
                      Son Düzenleme Medea; 18-03-20, 16:58. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	20200318_142307_1584540214572[1].jpg
Views:	309
Size:	2.10 MB
ID:	157367
                        فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Güneş var gibi ama hava da soğuk bir yandan.. Bugün Mugler pure tonka kullandım. Kremalı mı desem vanilyalı mı desem latte kahve kokusu Performanslı bir parfüm fakat havalar bir tık ısınınca asla kullanılmaz Bu arada son günlerde herkes birbirine yaklaşmaya korkar oldu malum virüs yüzünden parfümü kendimiz için sıkıyoruz :|

Yorum

• Tauer Lonestar Memories kullandım. Açılışını sevemesem de geriye kalan reçineli deri kısmı hoşuma gidiyor. Bu parfümü tecrübe ettiğim için mutluyum ama bir daha dekantını alacağımı düşünmüyorum.

Yorum

• Amatör eğlendiren Ambre Russe dekantımla, sevdiğim tarzda, derin ve nispeten karanlık sayılabilecek amber kullanımına doydum bugün.
                              Click image for larger version

Name:	IMG_3356.JPG
Views:	327
Size:	1.81 MB
ID:	157376

Bahaddin hocamın fotoları gibi olmaz, idare edin arkadaşlar😁
                              Ekli Dosyalar

Yorum

• _sefa_
                                _sefa_ Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Klasman ile aynı cümle içinde bile kullanılamaz benim foto hocam B.A.L. gibi işte amatör eğlendirir

• uncle-benjen
                                uncle-benjen Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Bir Bahoo değil tabii..

Ama arkadan gelenler var..

• Marmaris büfe
                                Marmaris büfe Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Bende bir ananas 🍍 arka fonlu Aventus çekiyim 😊

• Lalique Reve d’Infini
                              Bu aralar en huzur bulduğum kokuları kullanma eğilimindeyim.
                              https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

İşleniyor...
                              X