Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Zoologist Dragonfly
    Markanın en yumuşak parfümü olsa gerek. Çok tozlu bir şekilde bir sürü çiçekler var seçmek çok zor. Sadece limon çok keskin bir şekilde vuruyor. İris çok baskın sahnede,pudralı bir hissiyat vermiş. Meşe ve Sandal ağacı ile odunsu yapısına ulaşmak çok uzun sürüyor. Yeşil,tozlu ve çiçeksi bir koku. Yağmurlu ilk bahar akşamlarında keyfini çıkartmak en mantıklısı.

Yorum

• Gucci intense Oud.

Evet belki Gucci Envy ve PH gibi iki efsane parfümün üretimini durdurarak bizlerin tepkisini aldı ama bence Intense Oud ve Gucci Guilty Absolute gibi iki kalbur üstü parfümü bizlere sunarak bir anlamda gönül almayı da bildi. Özellikle İntense Oud bir niche parfüm ayarında. Şu anda piyasada bulması zorlaştı ve umarım korktuğumuz başımıza gelmez. Hazır tek tük bulunuyorken alın koyun kenara bir şişe sonra ah vah etmeyin

Yorum

• murrjm
        murrjm Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Intense Oud'un üretimi durdu maalesef

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        O zaman ne var ne yok toparlayalım 😊

• Guerlain L'Instant Magic. Yumuşacık, pofuduk ve huysuz bir kedi gibi. Açılıştaki tatlı ve taze kremsi kokusu ile önce dikkat çekiyor, iris, mimoza ve vanilyanın devreye girmesiyle yumuşayıp derinleşiyor. Tam "çok sevdim" derken sivrilen misk ve bademden gelen burukluk yüzünden vazgeçiyorum... Bugün tırnaklarını çıkarmadı nedense, hala nefis kremsi aşamadayım.

Yorum

• Baruti Melkmeisje kullandım. Oldukça doğal kokuyor ve performansı da çok iyi. 5-6 fıs sıkmama rağmen 07.30-16.00 saatleri arasında hep kendisini hissettirdi. Armut kokmak ancak bu kadar güzel olabilirdi.

Yorum

• para rabanne one million

Yorum

• TMV Arabesque

bu koku tobacco vanilleyi tahtından eder hatta bir daha da yanına bile yaklaştırmaz. PDM Herodu ise yaveri yapar.

Yorum

• Tuscan Leather

Bugün deri montu mu giyindim.

Yorum

• Parfum D'Empire Azemour Les Orangers

Yorum

• Ormonde Man

Yorum

• creed viking

Yorum

• Valentino Uomo Intense

Yorum

• nikos sculpture homme

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Tom Ford Oud Wood Intense

Elegant ve aromatik deri akoruyla başlayan açılışı ferah baharatlı bir yapı izliyor. Güzel kaliteli bir çalışma ama öyle çığır açan bir çalışma değil bana göre. Dekant bittikten sonra herhangi bir splitte uygun fiyata denk gelmediğim sürece alacağımı düşünmüyorum

Yorum

• Dior Homme edt

Yorum

• Kapalı ortam ve ben initio Side effect giyindim esir aldım hepsini 😂

Yorum

İşleniyor...
                            X