Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Paco Rabanne Invictus intense

Yorum

• Terra Rossa

Yorum

• mizansen035
        mizansen035 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        şu sadece gül ve çiçeklerden ibaret olan rosa comphania mı

• Orjinal yazı sahibi: Pervane View Post
      Terra Rossa
      Parfüm hakkındaki düşünceniz nedir hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Mancera Hindu kush
        Markanın begendiğim tek işi. Baştan sonuna kadar tütsülü, dumansı koku kullanılan baharatlar ile ferah yapısını koruyor. Vanilya ve amber kendini ilerleyen saatlerde çok iyi hissettiriyor. Fiyat performans parfümüdür.

Yorum

• Papillon - Dryad bolca turunçgilli vetiverli vintage parfümleri hatırlatan meşeyosunuyla çok beğendiğim bir çalışmaya her parfümseverin denemesi gereken bir parfüm performansı gayet yeterli

Yorum

• Yeni haftaya belki biraz moral olur ümidiyle dolabımdaki en iyimser havadaki parfümlerden biriyle başlamak istedim. Guerlain LPRN Legere. Narenciyelerin ışıltılı, çayın dumansı dokunuşuyla zenginleşmiş, kararında bir vişne kokusu.

Yorum

• Lidge li bir gün.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	DBD1B9C9-B7AC-40FD-9489-FDCF8F02B83B.jpeg
Views:	236
Size:	238.1 KB
ID:	155168

Yorum

• SHL 777 Mortal Skin kullandım. İçeriğine bakıldığında çok ilgi çekici duran ve bence bir o kadar da kullanımı keyifli olan parfümlerden. Mürekkep ve böğürtlene eşlik eden reçinelerin dumansı şekilde ilerlediği melankolik bir parfüm. Bugün biraz daha performanslı gelse de genel olarak sevdiğim için şişeli alınacaklar listemde.

Yorum

• Nishane Unutamam kullandım, MiN NY Shaman'ı andıran yönleri de var ancak daha kuru ve maskülen. Hayvansılık açılıştaki fresh otsu hissiyatla güzel dengelenmiş kendi adıma gayet başarılı ve keyifli buldum. Bu tarz parfümleri sevenler değerini bilecektir. Nishane'ye tebrikler

Yorum

• Nişhane anı güzel parfüm ama içinde beni rahatsız eden bir şeyler var ilk sıktığım gün rakı içmiştim midemi bulandırmıştı o an sürekli aklıma geliyor ondan da olabilir günaydın ☺️

Yorum

• xerjoff uden

Yorum

• Click image for larger version

Name:	75349258_177669426963541_4551538989846334111_n.jpg?_nc_ht=scontent-yyz1-1.cdninstagram.com&_nc_cat=101&_nc_ohc=7Spxon3PL8wAX_Mw79n&oh=e0046a9be0a531c3d7677fc53c407544&oe=5ECEBF04.jpg
Views:	278
Size:	79.2 KB
ID:	155198

Günün kokusu Nishane B 612 . Güzel bir şipre. paçuli, sandal ağacı ve tonka eşliğinde giden, kaliteli harmanlanmış bir koku.
                          Son Düzenleme mizansen035; 03-03-20, 08:50. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Dior Homme İntense

Yorum

• Valentino uomo intense

Yorum

İşleniyor...
                              X