Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Green Irish Tweed.

Birden bire aklıma geldi, apple niş ve designer parfüm çıkarsa adı da iParfum olurdu, peki kokusu nasıl olurdu ?

Yorum

• Jean paul gaultier /classique essence de parfum. Muscent hali. Orijinaline paramız yetmiyor haha çok sıkıyorum arada bir kusmuk gibi kokuyor ama nefret etmiyorum allahtan. Bence muscent orijinaline benzetebilmiş. Biraz olgun kokar bence şimdilik en güzel flanker o seride. https://www.parfumo.net/Perfumes/Jea...ence_de_Parfum

Yorum

• PDM - Herod, bu havaların mutluluk veren kokularından

Yorum

• Xerjoff Naxos

Yorum

• Nişhane Fan Your Flames kullandım. Çevremden olumlu tepkiler aldım. Kullandıkça daha çok sevmeye başladığım, kaliteli bir parfüm.

Yorum

• Roja Dove Oud
              Kaliteli Gül ve oud birlikteliği. Baharatlar ve çiçekler parfümü tam ortada tutmayı başarmışlar.

Yorum

• LM Black Oud Extreme Amber ...

Yorum

• Eldo Rien Intense Incense kullandım. Karanlık tarafın parfümü. Enteresan, karanlık, kirli havasının içinden ışık gibi çıkan o sabunsuluk. Notaları ilmik ilmik işlenmiş. Sevilir sevilmez ancak niş parfümü tanıtmak için gösterilecek bir parfüm bence.

Yorum

• mizansen035
                    mizansen035 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Kesinlikle katılıyorum. Çok iyi harmanlanmış. Hatta klasik rienden bile güzel diyebilirim.

• Tobacco cognac

Yorum

• İrisch moos. İki kişi tarafından First Class'a benzetildi. Bence de benziyor. Tam baba kokusu. Erkeksi, sabunsu, beyefendice.

Yorum

• Dolabın derinliklerde kalmış bir dekant şişesi,içinde Dior Feve Delicious.
                      Karamel dolgulu, vişneli çikolata kokusuyla birlikteydim tüm gün.
                      Vişnenin o olgun, ekşi hissini çok iyi vermişler.
                      Performans müthiş

Yorum

• Memo African Leather. Markanın bence en iyi kokularından biri. Belki de en iyisi. Bilemiyorum Altan.

Yorum

• Papillon Anubis kullandım. Soğuk ve rüzgarlı bir güne çok yakışacağını düşündüğüm için üstüme boca ettim.

Yorum

• Tom Ford Noir de Noir . bu parfümün havasını seviyorum. koklatıyor kendini sürekli meret. Gül, paçuli, trüff.

Yorum

• Dolce Gabbana The One edp

Yorum

İşleniyor...
                              X