Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Tom Ford Oud Wood Intense

Yorum

• J.F. Schwarzlose Leder 6 kullandım. Deri ve süt birlikteliği baya bir hoşuma gitti. Dumansı yapısı ve baymayan tatlığı da gayet ayarında. Son zamanlarda çok keyif alarak kullandığım parfümlerden birisi. Ek olarak performansı da çok iyi. Bu markanın diğer parfümlerini de merak ediyorum.

Yorum

• Uzun bir aradan sonra Stendhal Elixir Blanc. Koleksiyonumdaki en özel pudra kokularından biri. Çiçeksi başlayıp odunsu sonlanan çoğu parfümün aksine, kokuyu deneyimleyen başka meraklıların da ifade ettiği gibi yeni açılmış kurşunkalem kokusuyla sizi karşılıyor. Koku yerleştikçe çiçeksi yönü ortaya çıkıyor ve tatlılığı giderek artıyor, ama baygın ve şekerli bir tatlılık değil, hafif bir pudranın tozlu tatlılığı var. Balenin bir kokusu olsa, tam da bu koku olurdu; makyaj malzemelerinin tatlılığı, tüllerin uçuşkanlığı, kadife perdelerin yumuşaklığı ve ahşap döşeli sahnenin tozluluğu biraraya gelmiş gibi. Mütevazı fiyatlı bu beyaz şişe, koku güzelliği ile birçok niş parfümle boy ölçüşebilecek nitelikte.

Yorum

• Schwarzlose leder 6. Vay be uzun zaman olmuş. Eskiler buradaysa bir ses versin o_O
          Son Düzenleme Umut Kurtoğlu; 26-02-20, 01:40. Tarafından yapıldı.

Yorum

• ali
            ali Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam hoş geldiniz. Bayadır yoktunuz. Sizi görmek güzel.

• KARALARIN_CEMAL
            KARALARIN_CEMAL Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Hocam senin adın neydi yaavv?... :-))

• Tercihimi sadelikten yana yapıp, essenctric 01 kullandım. hafif limonlu misk kokusu. aralardan iris.

Yorum

• roja dove elysium

Yorum

• Amouage Overture Man

Konyak variline batırılmış yanmış odunlar, arka plandan vuran klasik Amouage tütsülüğü ve sonrasında ortaya çıkan yumuşatıcı rolünde olan sakinleştiri, tatlı bir sandal ağacı. Gerçekten çok hoşuma gidiyor.

Yorum

• Thierry Mugler Pure Malt

Yorum

• Costume National Homme

Yorum

• Azzaro wanted by night

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• TMOV Arabesque

Yorum

• The merchant of venice rococo bayılıyorum buna yanık çikolata kokusu deride hissediyorum kullananlardan deri hisseden var mı ? Günaydın 🌞

Yorum

• Pdm carlisle

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: RİYAFES View Post
                            Costume National Homme
                            Ben, RİYAFES Hocam ne kullanıyorsa onu kullanıyorum: Costume National Homme. Şaka bir yana 2 gündür pişti oluyoruz.

Yorum

• Xerjoff Alexandria II ...

Yorum

İşleniyor...
                              X