Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kıristiyan Diyor Fahrenayt Ebsulut Ödo Toilet

Yorum

• Eldo - vierges et toreros değişik kokuların sahibi yine beni şaşırtmadı Gucci guilty absolute kullananlar benim demek istediklerimi anlayacaktir açılışını sevdiğim yeşil sumbulteber ve muskat sizi bir sonraki notaya hazırlıyor ortaya doğru muskat gidip tozlu deri geliyor evet burada olan koku yanlış almazsınız keçi gibi korkuyorsunuz derler ki doğru söylüyorlar eldo yine yaniltmiyor beni (:

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Jovoy Incident Diplomatique

Paçuli ve vetiver birlikteliğinin sıcak baharatlı yapı ile desteklendiği oldukça odunsu bir erkek parfümü. Çok favorilerimden değil ama arada sırada kullanıyorum. Bu markanın yine paçuli ve vetiverin birlikte kullanıldığı Private Label kokusu çok daha hoşuma gidiyor. Muhtemelen önümüzdeki kış Private Label dekantı alırım

Yorum

• Yorum

• Escada Sentiment
            90’lardaki kokulu silgi/kokulu çizgifilm karakterli bloknot/biraz da o plastik ve tatlı kokusuyla beraber lahana bebek kafası. Nostaljik ve duygusal.
            Şişenin üstten görünüşü ektedir: 💜
            Ekli Dosyalar
            https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Tobacco vanille
              Kendine özletenlerden çok daha iyi tütün agırlıklı parfümler var ama her daim kendini aratır muhazzam bir kuru tütünlü açılışı frambuaz yada vişne ile ekşimtrak kıvamda devam ediyor vanilya kullanımı enfes ötesi. Günümüzün vanilya parfümlerine taş çıkarır. Çok detaylı nota araştırmaya gerek yok güzel bir tütün vanilya parfümü çok övgü aldırır.

Yorum

• furkan1001
                furkan1001 Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                En fazla sevmeye çalıştığım denediğim parfüm olmasına rağmen sevemedim gitti 4 yıl önce ilk kokladığım zamanda sevmemiştim şimdi de sevmiyorum bir tane Tom Ford parfümümüm olmadı gitti kendisini takdir edip moda da başarılı bulsam da

• Marmaris büfe
                Marmaris büfe Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hocam çok sevilesi imza kokusu yapalacak şekil bir bağım benimde yok tom ford serilerine bende çok uzağım ama tv kendini bana muhakkak hatırlatır kış günleri

• Kilian love ile 2. yarı

Yorum

• Thierry Mugler - Pure Havane

Yorum

• Click image for larger version

Name:	20190528_163133_1559055213401.jpg
Views:	228
Size:	1.56 MB
ID:	153219
                  فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Amouage Overture

Yorum

• Terre Hermes ⭐️

Yorum

• Viktor&Rolf Spicebomb Extreme

İki fıs kulak altı bir fıs kazak bir fıs bilek.

Yayılırlık 1 saat

2-3 saat sonra daha oturmuş ve istediğim kıvamda idi.

Kalıcılık da 10/6 diyebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• ELdO Tom of Finland kullandım. Lateks kokusunu normalde sevmem ama buradaki süslendirilmiş halini gayet günlük kullanıma uygun buldum. Zorlayıcı bir tarafı yok ve arkadaşlarım da gayet beğendi. Kalıcılığı ortalama üstü ama yayılımı biraz düşük kaldı bugünlük. Farklı sıvı renkleri olduğu için şişeli almak konusunda çok kararsızım.

Yorum

• M: Tom Ford Tobacco Oud + Creed Aventus (layer...)

A: Tiziana Terenzi Ursa Unisex (3 sene önce almıştım unutmuşum her nedense; kutusundan yeni açtım)

N: MDCI Parfums Cuir Garamante + Tom Ford Oud Wood Intense (layer...)

Yorum

• uncle-benjen
                              uncle-benjen Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Hocam bu kadar koku kıyafetlere yapışıp karmaşa oluşturmuyor mu?

• Aryan
                              Aryan Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Hocam bir gündeki rekorunuz kaç?

• furkan1001
                              furkan1001 Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Hayranımsınız bu kadar farklı kokuyla nasıl zehirlenmiyorsunuz merak ediyorum

• Lolita Lempicka EdP. Başlangıcını sevsem de dipte fazlaca tatlı ve baygın gelen birşeyler var.

Yorum

İşleniyor...
                            X