Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Les Liquides Imaginaires Buveur De Vent kullandım. Parfüm benim için çözmesi kompleks bir yapıya sahip. Başlangıcı modern bitişi eski kafa olmuş. Açılış yeşilimsi bir halde iken dinlendikçe sertleşip deri baskınlaşıyor meşe yosunu beliriyor. Açılıştaki minimal tatlılık çok sürmüyor mesela. Ayrıca finalde anlamadığım ancak burnumun sıkça hissettiği bir otumsu koku var. Çok güçlü değil, benim tenime yakın oldu. Zaten çok güçlü olsaydı bunaltıcı olabilirdi.

Yorum

• Kerosene Walk The Sea, yumuşak kremsi ,deniz kokulu,kalıcılık ve silaj ortalama altı yazlık bir koku, eğer bu tip bir koku kullanacaksam tercihim Profumum Roma Aqua Di Sale olur.

Yorum

• Memo italian leather

Yorum

• Jean Paul Gaultier.

Yorum

• Montale - Soleil De Capri

Yorum

• FM Promise

Galiba 1 haftadır kullanmıyordum özlemişim gerçekten. Elma, gül ve baharatlar. Ropion'un ustalık eseri olarak görüyorum bu parfümü. Şişesi bittiğinde alacağım yegane parfümüm

Yorum

• uncle-benjen
                uncle-benjen Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hocam Frederic Malle sizi artık görmeli bence

• xPixa
                xPixa Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Valla özellikle Ropion FM çatısı altında böyle işler yapmaya devam etsin de ben onları görürüm yine hocam hahaha

• Klasiklere devam

Click image for larger version

Name:	20200204_140554_1580817562148.jpg
Views:	218
Size:	2.47 MB
ID:	151313
              فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• uncle-benjen
                uncle-benjen Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Hocam ben 1 kutu bitirdim ve hatırladığım gazyağı tarzı keskin ama yinede orjinal bir kokusu olduğu, sizin fikriniz nedir?

• Bahoo
                Bahoo Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Haklısınız günümüz kokularından farklı sert ve maskulen bir parfüm. çam, tütün ,deri, meşe yosunu derken o yağ hissini verdiriyor olabilir.

• NY amber parfüm
              En beğendiğim metalik koku amber isimli güzel bir Gül parfümü edp hiç beğenmedim kalıcılık ve koku kalitesi çok kötü olmuş parfüm versiyonu bulundugunda alınması gerek benim için

Yorum

• Umut korkut
                Umut korkut Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Parfüm versiyonu ile arasında dağlar kadar fark var çok güzel parfüm versiyonu edp de hep bi şeyler eksik sanki engin kardeşim

• Marmaris büfe
                Marmaris büfe Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Aynen umut hocam edp şişeli var elimde sıkmak bile istemiyorum dükkanda parfüm dekant kalmış biraz şansa Sıktım kaç saattir aynı performans devam ediyor

• Bütün gün Miss Dior Absolutely Blooming'le birlikteydim ama biraz yordu beni. Eve gidince Teo Cabanel Lace Garden'da dinleneceğim.

Yorum

• Xerjoff Al Khatt kullandım. Rüzgar estikçe burnuma geliyor ve çevremdekileri de yormuyormuş. Kullanımı çok zevkli ama her gün değil de haftada en fazla 2 doz alıp sıkılmamak lazım. Her evresi farklı bir güzellikte.

Yorum

• İnitio Rehab ...
                  Markanın en iyisi benim fikrim. Fakat genel olarak marka vasatın altında diye düşünüyorum. Seviye olarakta Mancera ve Montale grubunun bir tık üstü.

Yorum

• clive christian rock rose

Yorum

• Montale red vetiver

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Tom Ford Grey vetiver

Yorum

• Guerlain Cuir Intense

Yorum

İşleniyor...
                          X