Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Acqua di gio profumo kullandım.

Yorum

• creed virgin island water

Yorum

• Acqua di Parma - Colonia Essenza kullandım.

Açılışı ve özellikle ilk bir saati muhteşem. Neroliye doyuyorsunuz. Arkadan hafif hafif bergamot, portakal, greyfurt geliyor. Çok doğal ve taze kokuyorlar. Arada nefis bir biberiye kokusu geliyor. Sonra sabunsu bir havaya dönüşüyor parfüm. Beyaz çiçekler devreye giriyor. Çok temiz ve lüks kokuyor. Bence biraz yaş istiyor Colonia Essenza. Kalıcılığı ise EDC'ye göre çok iyi. 4-5 saati rahatlıkla görüyor. Gün içinde birkaç kere tazeleyerek bu güzelliği tüm gün yaşamak mümkün.

Tom Ford Neroli Portofino EDP olmasına rağmen bu kadar kalıcı değil. Eğer ferah turunçgilli bir neroli parfümü arıyorsanız Essenza hem daha güzel kokuyor hem de fiyat olarak Tom Ford'dan çok çok uygun.

Yorum

• Aryan
          Aryan Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ekstra yorum için teşekkürler. Kullananı çok, yorumu az olan bir parfümdü

• Hermes Terre edt

Yorum

• Mancera Cedrat Boise, bu parfümün sadece açılışını seviyorum bergamot ve limon hoş geliyor. Genelde Mancera'nın kokuları performasta zirveye oynar ama Cedrat Boise için aynı şeyi yazamayacağım.

Yorum

• stormwinder
            stormwinder Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Çok haklısınız. 5 ml dekantını alıp kullandım. Kokuyu çok sevdim ama performansı gerçekten kötü. Şöyle 1-2 tık iyi olsa, düşünmeden şişesini alırdım.

• Acqua di sale. Tuzlu bir yosun yorumu. Oldukça doğal.

Yorum

• Jovoy Psychedelique

Fırtınam, felaketim hasretim.. Sevdikçe sevesim geliyor... LIDGE sonrasında şu ana kadar kullandığım paçuli parfümleri içerisinde hayatımda en sevdiğim koku bu arkadaş. Uzun zamandır da öyle bir köşede yatıyordu dekantı bugün bari kullanayım dedim. Zaten dekantta az bir şey kaldı, iki defa daha kullansam bitecek. Artık önümüzdeki sezonda şişesi kısmet olur umarım bir şekilde

Yorum

• Mancera velvet Vanilla

Yorum

• Profumum Roma Aqvae Nobilis
                Kuru, tozlu ve yeşil açışından sonra sabunsu bir vetiver ile devam ediyor. Markanın çok daha iyi işleri var. Yaz ayları için rahatsız edici, kış için ise yetersiz kalabilir.

Yorum

• Prada carbon...burun yıkan dior sauvage edt istemiyorum derseniz bu parfüm tam size göre, daha sakin daha oturaklı daha keyifli...
                  İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Hacivat 2020.
                    Sadece 2 saat.
                    Bir iki defa yazdım Nishane'ye.
                    Kesinlikle reformüle yok dediler.
                    Haklılar, zira ne formüle kalmış, ne reformüle!

Yorum

• ali
                      ali Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      O kadar kötü mü yaa

• furkan1001
                      furkan1001 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Hocam elinizde ki şişeyi kendilerine iletin bir incelesinler belki bozulma vardır. Yoksa 2020 bende denedim iyi performansı var.

• stormwinder
                      stormwinder Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Geçtiğimiz hafta 100 ml satın aldım. 2020 üretim. Dün saat 16:00 gibi 4 sprey kullandım. 2-3 saat buram buram koktu. Yakın zamanda bu kadar performans aldığım başka parfüm yok. Sabah 8 gibi gömleğim hâlâ kokuyordu. Acaba şişenizde mi bir sıkıntı var, bilemedim :/

• Cedrat Boise - Mancera

Bu parfümde, koku uzmanlarının eleştirdikleri meyve salatası suyu gibi trend parfümlerin havasını aldım. Ama çok da peşin konuşmamak, biraz vakit geçirmek, daha kullanmak gerek tabi. Hayırlısı diyelim...
                    Son Düzenleme Aryan; 09-06-20, 17:33. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Kilian - Vodka on the Rocks

Yorum

• Creed viking

Yorum

• Nishane Ani

Yorum

İşleniyor...
                          X