Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Jovoy Psychedelique

Çok uzun zamandır kullanmadığım bu yakışıklıyla bugün özlem giderdik, önümüzdeki kış az miktar da olsa şişeli alınacaklar listesine eklemek için müzakereleri başlattık

Yorum

• Sabah un jardin sur le nil ile başladık.

Yorum

• Florabotanica kullandım.Çok ferah,yeşil,temiz,gül kokulu bir parfüm.İçim açıldı,iyi geldi.Ben bu parfümün şişesini de çok seviyorum.Son senelerde,özellikle yazları en fazla iltifat aldığım parfüm diyebilirim.

Yorum

• Sospiro - Ouverture..

Meyveli, çiçekli, kadınlı adamlı..

Ya da daha trendy anlatımla, floral ve fruity bir unisex..

İçeriği enteresan, amber deri ve biraz meyvemsi biraz da paçuli vardır zannettim..

İncir yaprağı, ylang-ylang, manolya, kaşmir ağacı, sandal ağacı falan varmış..

Accento kadar olmasa da oldukça güzel bir koku..

Ama kalıcılık felaket..
          Son Düzenleme uncle-benjen; 16-05-20, 23:15. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Valentino Uomo Edt kullandım. Fındığımsı, kremsi hissiyatı bu sefer hissettim. Baya gurme tarafta ama o rujumsu kısmı da es geçmemişler. Benim tenimde edt olmasına rağmen baya başarılı bir kalıcılığa sahip. Geçiş mevsimlerine yakışacak bir parfüm.

Yorum

• Öğleden sonrası için Bond No 9 New York Amber. Gerçekten güzel koku. Aç karnına kullanmamaya dikkat etmek gerek yalnız. Hafif midemi ağrıtıyor aç karnına kullandığım da.

Yorum

• Armaf CDNIM kullandım Tenimden parfümler çabuk kayboluyor Tenimde bir saat sonra üst notalardan hafif limon ile yoğun paçuli ve misk hissettim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Acqua Di Parma Sandalo ...

Yorum

• furkan1001
                    furkan1001 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Müsadenizle Kalıcılık ve yayılımını sormak isterim.

• orangeverte
                    orangeverte Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Bunu çok övüyorlar çoğu yerde serinin en iyisi diye. Ben de furkan hocam gibi yayılım be kalıcılığını merak ediyordum.

• İlyas
                    İlyas Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Kalıcılık iyi, yayılım ortalama

• canım tatlı çekti...pr one million un turunçsuz hali...çok yüksek sillajı var burun yakan cinsten..tatlı koku seven için bulunmaz nimet..şekeri olan kullanmasın
                  emporio armani stronger with you intensely...
                  İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Mancera Aoud Exclusif;
                    Dillere destan AplS benzerliğinden yola çıkıp; madem canlı kanlı AplS’ye artık dokunamıyor, öpüp koklayamıyorum e ben de premium üyelikle iki boyutlusunu izler öyle hasret gideririm dedim ve büyük umutlarla tüm hazırlıklarımı yapıp kullandım ancak yıkıldım... Karşımda klasik labdanum, gül ve öd kombosu vardı...
                    Kafamda ve içimde hiçbir yere oturtamadığım ve tepeden tırnağa her markadan 38769 benzerine rastlayabileceğim bir çalışma ile ağlayarak yatağıma geri koştum.

Yorum

• Myrkur
                      Myrkur Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Çok övülüyor bu parfüm ama bence "hacı yağı" olarak bildiğimiz havanın biraz daha kaliteli halinden fazlası değil.

• Guest's Avatar
                      Misafir Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Parfümün Doğulu olduğu doğru evet ayrıca Attar ekolünden gelen biri olarak hacı dedeleri severim fakat bu saygı duyabileceğim bir çalışma değil maalesef...

• cantona8
                      cantona8 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Benim de denememde fark ettiğim, başlardan cansızlaşmaya başlayan orta kısımlarına kadar Mancera kalitesinin üstünde bir oud idi. Ama bu kısım yeterli gelmemişti bana.

• Bugün elim Thiery Mugler Ultra Zest e gitti. Ferah Enerjik ve birazda tatliya ihtiyacımızın olduğu bu günü iyi geçirdik arada tazeleme ihtiyacı da duydu gerçi. Koku güzelliği açısından şahsen çok beğendim.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Ormonde Jayne Black Gold
                      Muhteşem enerjik bir açılış, turunçgiller, ardıç meyvaları ve çam kokusu ilk kokladığın an şişeli almak istenecek cinsten bir koku.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        +1

kesinlikle

• ali
                        ali Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Ah o açılış.. Muhteşem bir etkileyicilikteki açılış kısa sürede dağılıyor parfümün gerisi de öyle olsaydı mükemmel olacakmış.

• Marmaris büfe
                        Marmaris büfe Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Aynen hocam, Açılışını bir şişeye doldursalar keşke.

• Mancera Hindi Kush.

Yorum

• Marmaris büfe
                        Marmaris büfe Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Kurudukça güzelleşen bir parfüm.Bence markanın en iyi işi.

• mizansen035
                        mizansen035 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Kesinlikle öyle. Jardin exclusif de çok iyi koku. Feminen yönleri çok fazla. Ama koku güzelliği olarak oldukça iyi.

• Rochas Moustache

Yorum

• Sol bilek Parfums de Marly Carlisle. Açılışındaki ecza dolabımsı hava hoş değil. Hatırladığım kadarıyla 30 dakika içerisinde daha farklı bir yere gidip güzelleşiyordu ama açılışından dolayısıyla benlik değil.

Sağ bilek Parfums de Marly Herod. Ben bunu bir kere üstün körü deneyip beğenmemiştim. Şu an güzel geldi. Kararında bir tatlılık, ve hoş bir tarçın-tütün işbirliği. Yine de şişeli alacağım bir parfüm değil.
                        Son Düzenleme Myrkur; 24-04-20, 19:19. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                        X