Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Sabah initio oud for greatness kullandım. Lavanta, safran ve ud en baskın kokular geldi bana. Ayrıca biraz tatlımsı buldum. Yoğun bir koku, buram buram kokuyor.

Yorum

• furkan1001
      furkan1001 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Benzetildiği baccarat’a göre çok daha güzel çok daha rafine bir koku o medical hava yok gibi en azından

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Henüz baccaratı denemedim Furkan hocam , ama dediginiz gibi medikal bir hava almadım.

• Dün,duş sonrası No 5 EDP sıktım.Eşim,şampuanın ne güzel koktu dedi.Bu şampuan değil,parfümüm desem de,hayır şampuan,sabun kokuyorsun diye ısrar etti☺️
    No 5,birçok kişinin ağır bulmasına rağmen bana da hep temiz,kremsi,sabunsu gelmiştir.Üzerimde parfümü beğenip soran kişiler,No 5 dediğimde hep şaşırmıştır.Benim için 4 mevsim,gece gündüz,her ortamda kullanılabilecek bir parfüm.
    Bugün de No 5 ile devam.

Yorum

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Yalnız değilsiniz. No 5 bende de hep temiz bir izlenim Bırakır. Vintage belki kirlilik hissiyatı verir dedim onu denedim o bir nebze başardı ama o bile yetmedi

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Birgün bu kokuyu denemeyi umuyorum. Gerçekten çok merak ettim.

• Libra
      Libra Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Ben defalarca deneyip burun kıvırdım bu parfüme.Sonra yaşlı bir komşumuzdan gelen muhteşem parfüm kokusuna bayıldım ve sorduğumda No 5 olduğunu öğrendim.İlk fırsatta alıp kullanmaya başladım ve değerini o zaman anladım.Senelerdir de çok severek kullanıyorum.Vazgeçilmezlerimden.

• Mancera - Instant Crush..

Ecza doabı kokusunu biraz yumuşat..

Yanık şeker aromasını azalt..

Biraz narenciye ekle..

Sivrileri törpüle..

Al sana Baccarat Rouge..

Baccarat'ın zorlu kokusuna tahammülü azalanlar için..

Sadece bu unisexe daha yakın, orjinali yada klonu herneyse gerçek bir feminen..

Yorum

• orangeverte
      orangeverte Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Güzel bir anlatım olmuş 👏

• Tom Ford London

Yorum

• Hermes Ambre Narguile, güvenli liman, en ufak bir riski yok ama fiyatı biraz düşündürücü...

Yorum

• mizansen035
        mizansen035 Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Bir dönem ( ki o zaman back to black ile beraber adı en çok geçen gourmand parfümdü ) şişeli olarak almıştım, fazlasıyla tatlı gelmişti ve satmıstım. Bir daha da aramadım ama en azından elimin altında dursun diye dekantını ayırmıştım kendime 10 ml. Geçen gün yad etmek için sıktım. Sıktım. Sıkıldım

• KARALARIN_CEMAL
        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Hermes çok naif yumuşak bir koku, tatlılığı da tam ayarında bir parfüm. ''gourmand tarafına sizin gibi katılmıyorum''. Bu parfümden sıkılıyorsanız eğer Naxos'u hiç sıkmayın.

• killian sth.pek kullanılmıyor artık forumlarda. benimde elim çok az gidiyor

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
        Hermes Ambre Narguile, güvenli liman, en ufak bir riski yok ama fiyatı biraz düşündürücü...
        Bu da radarım da Ragıp hocam da hiçbir yerde rastlamadim. Bir de dediginiz gibi fiyatı da yüksektir muhtemelen.

Yorum

• Öğleden sonrası için diğer bileğime initio addictive vibration sıktım. Çiçeksi, ballı, miskli bir koku. Güzel mi güzel ama benim zevkim için fazla feminen o yüzden pass diyorum.

Yorum

• Evdeyiz ve dior sauvage ile birlikteyiz

Yorum

• Kilian STH extreme

normaline göre performansı daha iyi evet. Normaline göre fiyatı daha “iyi” evet.

Yorum

• Adp Leather kullandım.

Yorum

• Clive Christian No.1 Turunç meyvelerle dolgun bir açılışa sahip başlangıcı gayet enerjik ve güzel orta kısımlarda parfüm daha ağırbaşlı bir yapıya bürünüyor daha dolgun baharatlı notaların belirgin hissedildiği yapısı sonlarında daha kremsi ve odunsu bir hal alıyor notalarına bakmadım fakat ben belirgin olarak turunçgil biber ve Sandal ağacını hissettim parfümde performans bence fena değil fiyatını sorun etmeyecekler için güzel bir deneyim olacaktır

Yorum

• Coromandel ( Edp)
                    En sevdiğim paçuli yorumu beyaz çikolata ve vanilya ile muhteşem. Edt versiyonuna göre çikolata ile törpülenmiş paçuli daha yumuşak ve tatlı. Genel beğeniye daha uygun bir halde olmuş.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Marmaris büfe View Post
                      Coromandel ( Edp)
                      En sevdiğim paçuli yorumu beyaz çikolata ve vanilya ile muhteşem. Edt versiyonuna göre çikolata ile törpülenmiş paçuli daha yumuşak ve tatlı. Genel beğeniye daha uygun bir halde olmuş.
                      Çok merak ettiğim bir koku Bir gün deneyebilmek dileğiyle.

Yorum

• Marmaris büfe
                        Marmaris büfe Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Muhakkak denemelisin. Uzaya geliyordu bu olaylar patladı. Bayramdan sonra şişesine ulaşırız diye tahmin ediyorum.

• orangeverte
                        orangeverte Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Ciddi mi bu habere çok sevindim Engin hocam Tabii fiyatı ne olur o da ayrı konu.

• Acqua Di Sale.
                      kalıcılık Efsane

Yorum

İşleniyor...
                      X