Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• TF Patchouli Absolu

Ev halkına bugün nefes aldırayım dedim, hem ben de ev içinde takılmış oldum. Yarın yine balkonda inzivaya çekilirim

Yorum

• Umut Kurtoğlu
      Umut Kurtoğlu Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam evden atılırsanız bir odamız boş.

• xPixa
      xPixa Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hahaha sağolun hocam. Bugün de evdekileri yatıştırdım biraz, yarın yeni hafta ile birlikte gaza basarım tekrar

• Aventus ile yola devam ben kullandığım hiç bir batch de kalıcılık sorunu yaşamadım. Bu da benim şansım herhalde.

Yorum

• Thierry Mugler Pure Malt

Yorum

• Gece için Jazz vintage.

Yorum

• Oriza L. Legrand Vetiver Royal Bourbon kullandım. Dışarıya çıkmak zorunda kaldığım için bu durumu en iyi şekilde değerlendirmek istedim. Tam bu havaların parfümü...

Yorum

• Terre d'hermes eau tres fraiche kullandım,havaların ısındığı şu günlerde biraz ferahlayalım.

Yorum

• Xerjoff uden

Yorum

• Profumum Roma Acqua Di Sale ...

Yorum

• Öğleden sonrası için paco rabanne pure xs. Tatlımsı jenerik bir koku.

Yorum

• Dior Homme Edt
                    İntense gibi ortalığı kasıp kavurmayan, kibar kendi halinde bir beyefendi

Yorum

• Eau Sauvage Parfum, Christian Dior. Bir marka olarak siz, 50 sene sonra da adından söz ettirip satışını yapabileceğiniz bir parfüm üretebiliyor musunuz? Üretemiyor musunuz? Bence mesele bu.

Yorum

• MKF Satin Mood aşırı tatlı bir koku Lira’ya çok benzetiyorum.

Yorum

• Lv Theseus. Canlı bir başlangıç sonrasında gelen odunsu vetiver. Bahar aylarında Vettiverunuz yoksa bu da iş görür.

Yorum

• Abbathdoom
                            Abbathdoom Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            İçerik olarak hoş duruyor. Bulabilirsem deneyeceğim. 😄 Performansı nasıl ?

• Umut Kurtoğlu
                            Umut Kurtoğlu Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            denemekte fayda var😅

• Guerlain Insolence Eau Glacee. Buz gibi bir Insolence yorumu. Daha az tatlı, hafif ve soğuk. Menekşe ve iris ağırlıklı dörünse de, lavanta da alıyorum. Yaz için kullanımı güzel. Burberry Brit Rhythm ile oldukça benzer buldum. İkisi de ferah, temiz ama zaman zaman burun donduracak kadar soğuk hissedilen kokular.

Yorum

• Gece için Bond No 9 New York Amber.

Yorum

İşleniyor...
                            X