Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• LM Hard Leather

Yorum

• _sefa_
      _sefa_ Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Dün performansı hakkında ileri geri konuşmuştum. Lafımı geri alıyorum Yirmi dört saati aşmasına rağmen kolumdan burnuma ara ara oud atışları yapıyor.

• Costume National Soul. Havalar daha çok ısınmadan dekantın dibini sıyırayım dedim.

Bence parfümden anlamayan insanın bunu kullanma ihtimali yok. Öncelikle bu parfüm Sephora, Sevil gibi mağazalarda satılmıyor. Reklamı olan bir parfüm değil. Boyner'de var ama onu da bulmak için satış elemanınlarını aşmak gerekiyor. Ben sorduğumda bana, CN'nin parfümleri "sanırım ellerimizde yok" demişlerdi. Sonra bakınca Homme'un ellerinde olduğunu ama bu sefer de "galiba Soul'u yok" demişlerdi. Sonra tekrar dikkatlice bakınca onlar da olduğuna şaşırıp zor da olsa bulmuşlardı. Yani satışı olan bir yerde bile satış elemanlarının en son önerdiği, en son elinin gittiği, bazılarının ise bihaber olduğu parfüm. Doğal olarak parfüm konusunda araştırmayan, ciddi olarak ilgilenmeyen birisi tarafından denk gelinip, koklayıp alınması zor olan bir parfüm. İnternetten parfüm hakkında hiç bir bilgisi olmadan, rastgele alınma ihtimali de yok. CN parfümleri denense bile Homme'un insanlar tarafından daha fazla tercih edilebilir bir seçenek gibi durduğunu düşünüyorum. Ben halen, ambergris, oud, deri gibi notalardan dolayı Soul'un kokusunun genel beğeniye daha uzak olduğunu düşünüyorum (beğenip, sevsem de). Hatta bence, parfüm dünyasına uzak bir insanın Aventus'u alma ihtimali, Soul'u alma ihtimalinden daha fazla.
    Son Düzenleme Aryan; 14-04-20, 14:53. Tarafından yapıldı.

Yorum

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      ve soul kesinlikle kötü bir parfüm değil diye de eklemek istedim .)

• Aryan
      Aryan Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Katılıyorum sana mizansen035. Bu yaz mevsimini bir atlatalım, bir şişesine sahip olmak isterim. Fiyatı da çok üzmeyen cinsten.

• mizansen035
      mizansen035 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Evet kesinlikle. 500 lira bile değil.

• Tomford Noir Extreme

Yorum

• ck one shock

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Bugün aventus 19p diye başlayan bir batch kullandım deri baskın kalıcılığı şuana kadar iyi ev halkından da olumlu görüş aldı

Yorum

• Masque Milano - Lattesa Irisin ağır yönünü boozy bir havayla yansıtan alttan Sandal ağacının kendini hissettirdiği müthiş bir parfüm her kullandığımda beni iyi hissettiren parfümlerden

Yorum

• Ferah limon, tatlı manolya, acı vanilya. Hem sanki eskilerdenmiş gibi tanıdık ve nostaljik, hem de denediğim hiçbir parfüme benzemiyor. Çok sevmeme rağmen, kendimle pek bağdaştıramıyorum, ama kesinlikle çok özel bir parfüm. Guerlain L'Instant.

Yorum

• Gerek şahısıyla gerek sözleriyle en önemliside Allah Azze ve Celle’ye olan derin sevgisi ve aşkıyla benim için çok ayrı bir yeri olan Mevlânâ Celâleddîn-i Rûmî hazretlerinin sözünden esinlenerek yapılmış olan
              *Fan Your Flames*

Yorum

• Strangers Parfumerie Sombre;
                Sümbülteber taç yaprakları ile bezenmiş bembeyaz kremalı pastasının yanında şampanyasını yudumlayan güzel bir kadın bir anda istifra etmeye başlarsa yakınından ortama yükselecek koku bu olur diye hayal ediyorum. Mide öz suyu, hafif kan, şampanyanın kendine has asidik tatlı gazozumsu dokusu, ferah sümbülteber, bir parça süsen kökü ve papatya ile doğal - organik hatun kişisi kusmuğu...
                Böylesine benzersiz bir notanın çirkin taraflarını da koklayıp kabullendik şükür.

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Afferin adam ol! kabullen

• mizansen035
                  mizansen035 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Bakalım strangers georghe bana neler yaşattıracak 😅

• Odin 07 Tanoke

çok güzel bir odunsu parfüm. Tütsü , ağaç notaları. Özellikle burada farklı bir odunsu nota var. Kendi sitesinden baktım kızılağaç olduğu yazıyor. Zencefil ve aralarda baskın olarak hissedilen tatlı bir portakal notası.

Yorum

• Creed original vetiver
                  Kullanmayı sevmediğim Creed çok daha iyi vetiver parfümleri var sabunsu yapısı her kullandığımda rahatsızlık veriyor .

Yorum

• Marmaris büfe
                    Marmaris büfe Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Hocam benim yaz ayları için aradığım performanstan önce koku güzelliği gerektiğinde gün içinde tazeleme olabilir. Kış için ise spice&wood ve royal oudun performansı yeterli geliyor bana.

• furkan1001
                    furkan1001 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Anladım hocam. Yaz’a girmeden bir tane virgin island water alacağım yüzde 95 performansıda tazeleyerek gideririz kendisi en sevdiğim creed parfümü 🙃

• Marmaris büfe
                    Marmaris büfe Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Batch sorunları olmasa çok iyi olacak wiw alıyorsun beğeniyorsun seneye aldığın başka bir şey çıkıyor bariz bir şekilde fark oluyor tam bir şans Creedler.
                    Son Düzenleme Marmaris büfe; 14-04-20, 22:21. Tarafından yapıldı.

• Geceye Tom ford noir de noir

Yorum

• Masque Milano Montecristo kullandım. Aşırıya kaçmayan hayvansallık, tütün ve rom ağırlıklı olarak hissedebildiklerim. Performans olarak da fena değil. Kalıcılığı yayılımından biraz daha fazla. Zaten bu tür parfümlerin aşırı boğucu olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Yorum

• uncle-benjen
                      uncle-benjen Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Moderatör çok yaşa.. Hail The King In The North.. The New Moderator..

Yeni Game of Thrones yapılsa da seyretsek..

• Abbathdoom
                      Abbathdoom Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Teşekkürler hocam.

• Abbathdoom hocam gözümden kaçmış, yeni fark ettim. Moderatörlük hayırlı olsun

Yorum

• mizansen035
                      mizansen035 Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Artık bunu kutlarız. Ücretsiz dekant dağıtman lazım

• Umut Kurtoğlu
                      Umut Kurtoğlu Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Sıraya girdim. Ücretsiz dekant isterük.

• Abbathdoom
                      Abbathdoom Yorumladı
                      Yorumu düzenleme