Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Haziran 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün evdeyken nicolai nyi sıktım cidden resmi efendi en iyi maskulenlerden

Yorum

• Nasomatto Pardon..Bu firmanın yaptığı kötü bir kokuya denk gelmedim ,hakkını veriyorlar. Keşke şişe ml’leri 30 ml’lik değilde, 50 ml’lik olsaydı fiyat denge açısından daha güzel olurdu.

Yorum

• Encre Noire Sport. Bu ferahlığı çok seviyorum

Yorum

• MPG Parfum d'Habit

Yorum

• Perris Ylang ylang nosy be
          Limon ve nane ile çok ferah bir açılışı var. Ylang’a destek çiçekler Yasemin zambak ve gül feminen verilmiş alttan gelen vanilya ve misk olmasa kullanmazdım herhalde. Ylang seven biri olarak ben yaz için gece parfümü olarak kullanıyorum şişeli denemeden kimseye almasını önermem.

Yorum

• PdE Cuir Ottoman kullandım. Derinin yanında iris ve reçineler eşlik ediyor. Açılışı dışında gayet hoş ve zarif bir parfüm. Performansı ise ortalama gibi.

Yorum

• Xerjoff - More Than Words

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: M14Y View Post
                Xerjoff - More Than Words
                M14Y bu koku için polarize yorumlar var. Kimisi çok beğenirken kimisi de bayacak derecede tatlı olduğundan bahsetmiş. Sizin bu konudaki yorumunuz nedir?

Yorum

• mizansen035
                  mizansen035 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ben bir tatlılık hissetmedim hiç. Severek kullanırım. Sanırım Gülden kaynaklı olabilir tatlılık dedikleri.

• orangeverte
                  orangeverte Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Belki de.

• Tom ford noir de noir

Yorum

• Paris EDT kullandım.Ne zaman kullansam bir rahatlama,bir evime dönmüşüm hissi yaşatıyor.Her ne kadar eski halinden biraz farklı olsa da,hala çok seviyorum.Benim güllü,temiz,pudralı,romantik,güzel parfümüm💕

Yorum

• Rayiha
                    Rayiha Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Ben ilk EdT'yi denemiştim, çok beğenmiş ve EdP'yi de merak etmiştim. Ama EdP'de bir fazlalık vardı sanki, hatta yağlı bir his. EdT zaman zaman aklıma düşüyor, çok nostaljik bir yanı var ve mutlu bir ruh hali yaratıyor

• Libra
                    Libra Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Ben senelerce sırf edt kullandım.Son yıllarda edt nin eskisi kadar kalıcı olmamasından dolayı edp yi de hep elimin altında bulunduruyorum.Edt daha taze,daha ferah👍🏻Gece çıkacaksam kalıcılığından dolayı edp tercih ediyorum.

• V canto ırae

başlangıcında yoğun bir tatlılık ve hafif bir acılık var. Kakao ve biber ile açıldı. Biraz da bergamot sanırım. Sıcak Demir diye belirttiği notaya ne zaman ulaşacağız acaba. Ya da yok mu öyle bir şey

Yorum

• Sabah sabah Min New York Shaman kullandım. Ben en çok menekşe, paçuli ve hafifte frankincense dedikleri günlük yağından olabilir tütsülük hissettim. Farklı ve güzel bir koku. Ben beğendim.

Yorum

• Dsquared2 Wood

Yorum

• Creed Green Irish Tweed ile yürüyüş
                      sanki yağmurlu ormanların arasında keyifli bir yürüyüş yapıyorum

Yorum

• Eau Sauvage Edp

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                        X