Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Split Sizsiniz... (Aktif)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Split Sizsiniz... (Aktif)

Forumlar her zaman için parfümseverlerin toplanma alanı olmuştur. Bu platformda hem tecrübelerimizi paylaşıp hemde denemediğimiz fakat denemek istediğimiz bir çok parfüme forum kültürü içerisinde bu zamana kadar ulaşmış olduk.

Özellikle düzenlenen splitler bir çok parfümseverin koku dağarcığına yeni şeyler eklemek için harika bir yöntem. Ama şunun farkına vardım splitlerde kendi istediğimizi değil de bize sunulanlar içerisinden seçim yapıyoruz. Şimdi bunu tam tersine çevirme zamanı. Hem paylaşımı hem forum kültürünü tekrar ortaya çıkartacak olan bir yardımlaşma, uğraşısı herşeyi benden organizasyon bana ait.

Mantık şu olacak. Hali hazırda kampanya dönemindeyiz herkesin istediği belli başlı parfümler var fakat bütçeler sınırlı splite katılmak isteyen kişi en fazla 2 şişe parfümü alacak ve direkt olarak bana kargolayacak. Herkesin bu dönemde isteyerek almış olduğu parfümler paylaşıma açılacak, hem herkes bir şekilde istediği parfüme sahip olacak hemde bu yöntemle yine kendisi gibi parfümsever arkadaşlarının parfümlerinden de deneyimlemiş olacak.

Detaylı bilgilendirme.

Almak istediğiniz parfümü fiyatı ve alacağınız site linki ile beraber yorumlar kısmına yazıyorsunuz. O parfümlerin şişeli kısımları sizde kalacak şekilde ben splite açıyorum.

Parfümden ne kadar paylaşmak istediğinizi yazacaksınız.

En fazla 2 şişe splite koyabilirisniz.

Parfümlerin elinizde olan parfümler değil yeni alacağınız parfümler olması gerekli.

Parfümleri siteden alırken kargo adresi olarak benim adresimi vermeneniz gerekiyor.

Amaç paylaşım ve yardımlaşma olduğundan dolayı koyduğunuz şişe başına diğer arkadaşlarınızın parfümlerinden de en az 20 ml talep etmeniz gerekir.

Mantık olarak forum içi split olsa da burada amaç yeni bir parfüm almak isteyen kişilere o parfüme daha rahat ulaşabilmesi konusunda yardımcı olmak.

Lütfen parfümleri alırken güvenilir kaynaklar olmasına özen gösterin. Aksi takdirde üründe bir kusur görürsem bunu ilk önce alan kişiyle paylaşıp daha sonra parfümü alan kişiye iade etme hakkına sahibim.

Parfümleri alan kişilerden internet sitesinin alım ekran görüntüsünü isteme hakkına sahibim.

Elinizdeki parfümleri splite koymak için teklifte bulunmayın. Bu elimizdeki parfümlerin spliti değil yeni alınacak olan parfümlere bütçe kolaylığı sağlamak amacıyla yapılan bir splittir.

Split tamamlandıktan sonra şişe sahiplerine havale-EFT işlemi yapacağım ve şişeleri sahiplerine göndereceğim.

Parfümlerdeki tüm sorumluluk parfümü alacak olan kişiye aittir.

Dekantlama ücreti olarak şişe başına 3 tl eklenecektir ve bu bedel dekant alan kişiden temin edilecektir.

Kargolar yurtiçi kargo ile anlaşmalı olarak gönderilecektir.

Son Düzenleme matrai; 27-11-19, 19:27. Tarafından yapıldı.

Ben yeni konkordato istedim valla, 6 aya kadar kesin kapanışımı veririm herhalde

Yorum

Kısaca demek istediğim herkes alım yapmak istediği parfümleri araştırmaya başlasın

Yorum

Bizi büyük bir split bekliyor o zaman

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

sistemin açıkları var

Yorum

• matrai
          matrai Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Merak etme ben o sistem açıklarının hepsini kapatacağım rahat ol sen

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Ben rahatım ya sıkıntı yok

Gerçekten harika bir haber. Bu bütçesi yetmeyen ama sevdiği parfümü almak isteyen herkes için büyük bir şans. Teşekkürler Altuğ bey.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

MİN NEWYORK SHAMAN isterim

Yorum

Şişeli kutulu naxosumu (40-45ml) vermek isterim.

PDM Carlisle istiyorum

Yorum

Şişe almadan 3-5 ml alamıyor muyuz?

Yorum

çok iyi fikir

Yorum

İnşallah bu "Split Sizsiniz".."splitsizsiniz"e dönüşmez.

Yorum

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    bir zamanlarin programi yeteneksizsiniz aklima gelince benim de yazasim gelmisti. Benden once davrandin hocam.

• protectedsugar
                    protectedsugar Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Mustafa Hocam inan senin de aklına geldiğinden emindim bunları yazarken..ben de "yetenek sizsiniz" programın "yeteneksizsiniz" anlamından esinlendim zaten :-)

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    ben de direkt "yeteneksizsiniz" yazdim zaten. Altug hoca splitsiz koymaz buralari.

İyi de benim güzel abim matrai

nato kafa nato mermer nasıl olacak bu iş ben bir türlü anlayamadım

Zeki Müren de bizi görecek mi durumlarındayım

Azıcık açıklamaları geliştir de

Beni siyah-beyaz televizyondan döneminden önce vidyo sonrada online ,internet ve sistem 4.0 a ulaştır...

RAGNAR'ım ...

Uggh kısaca var ben anlamamak...

Var sende ateş suyu?

Yorum

Altuğ bey detaylı kurallar ne zaman belli olacak? Almak istediğim bazı kokular var pusudayım ☺️

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• protectedsugar
                      protectedsugar Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Fiyatı düşük olsun ama :-))

Bende tam olarak anlayamadım ama kurallar geldiğinde açıklığa kavuşur.

Yorum

Şöyle bir tahminde bulunayım. Üyeler alıp gonderecek olursa bunun forum içi splitinden farkı kalmaz.
                    Farkli bişey olacaksa şöyle olabilir. Şişe isteyenler istedikleri parfümün adını verirler. Kişi adına satıcıda rezerve edilir. Splite sunulur. Dağıtımı yapılır. Şişe, split sonunda talep edene kalan miktarıyla taktim edilir.
                    Olabilir diye düşünmekteyim. 😊

Yorum

• matrai
                      matrai Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Tam üstüne bastın hocam ayağını kaldır
                  İşleniyor...
                  X