Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Geldi Gidiyor Spliti (Profumum Roma+Bir Takım Şeyler) #

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Teslim aldım kargoyu çok tşkrler

Yorum

• Sorriso: Dior Feve Delicieuse benziyor Paket çikolatalı süt ve sütlü çikolatalı lolipop gibi Feve Delicieuse sevdigim icin bunuda sevdim 😊👍 By The Fireplace : Baharatlı sıcak bir koku tatlılığı daha güzel yapmış parfümü Sevildi Jazz Club i çok farklı hayal etmiştim Fakat YSL La Nuit Del Homme ve Dolce And Gabbana The One arası bir parfumle karşılaştım Çok etkilemedi ama sevdim Hiç fena diil 😊👍

Yorum

• Mustafa hocam kargomu teslim aldım herşey için teşekkürler

Yorum

• Kardeşim bende aldım kargoyu bugün. Emeklerine sağlık

Yorum

• Mustafa hocam ben de kargomu aldım, Profumum Roma Fumidus baya bi sağlam ama nerede kullanacağım bu kokuyu bilemedim. Guerlain Songe Bois D'ete ye benziyor hatta daha kirli ve yanıksı soba isi gibi bir tat var kokuda. Amouage Epic woman da gerçekten muhteşemmiş halen bileğimi kokluyorum, erkek versiyonuna göre daha kullanışlı. Slumberhouse Norne ise tam bir odun yığını, katran gibi bir şeyler hissettim kokuda. Yaş olarak 50 yi kesin devirmek gerekiyor. Zavallı daha eve girmeden gitti yalan oldu (satıldı). Her şey için teşekkürler.

Yorum

• cantona8
              cantona8 Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Sorriso?

• KARALARIN_CEMAL
              KARALARIN_CEMAL Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Onu kokladım ama spreyini takıp sıkmadım. Bir fıs deneyeyim sonra bakacağız nasıl olduğuna :-)

• Kargolari ulasan tum arkadaslarin, parfumlerini keyifle kullanmalari dilegiyle..

Yorum

• Benim kargoda ulaştı, çok teşekkürler

Yorum

• Kargo mu aldım herşey için çok teşekkürler.

Yorum

• Bugün Sorriso kullandım Kızlardan çok güzel tepkiler geldi Burada çok güzel birşey kokuyo Ne bu ? gibi geri dönüşler aldım 😃 Erkekler alkollü çikolata kokusuna benzetti Bazilarida güneş kremi kokusuna .. Ama en çok kızlar sevdi bu parfümü ..
                  Son Düzenleme PerfumeIsAnArt; 27-11-19, 18:29. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Sorriso gerçekten güzelmiş bende beğendim ve oldukça performanslı.

Yorum

• # Arşive gidebilir #

Yorum

İşleniyor...
                      X