Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum içi v.5 (KAPANDI) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• # Talepler OK! #

Yorum

• Tiziana Terenzi Ursa 5ml
      Nicolai Patchouli Intense 5ml
      Xerjoff Casamorati 1888 Dekant 5ml

Alabilir miyim?

Yorum

• Mustafa hocam Russian Tea talebimi iptal edelim dekantı varmış elimde.

Yorum

• Hocam russian tea ve azzaro vetiver dekant taleplerini 5er ml Aşağıdakilerle revize edebilir miyiz Tşk

Arquiste Anima Dulcis
          Ormonde Jayne Orris Noir
          Ormonde Jayne Tolu

ANE-LX2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• # Duyuru ve güncelleme #

Değerli dostlar, şişeli taleplerinizi lütfen gözden geçiriniz ve alabileceğiniz maksimum miktarları belirtiniz. Almayacağınız şişeleri, dekant olarak verilmeyecek ise splitten çıkartacağım. Bu konuda bana yardımcı olun

Ayrıca şişeli paylaşılanlardan "dekant verilecektir" ibaresi yazanlar, şişe haricindeki dekant taleplerinin karşılanacağı anlamını taşımaktadır. Açıkta kalan miktarları şişe sahibi tamamlar ise ancak şişeli şekilde verilebilecektir.

Dönüş yapmayan birkaç arkadaşımızdan haber bekliyorum "dekant verilecek" şişeli paylaşımları için.

Yorum

• Hocam Jovoy Les Jeux Sont Faits için 50ml'e çıkabilirim

ANE-LX2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• # Son güncelleme yapıldı. Ekleme olmayacaktır. Pazar günü talep girişi için son gündür (hatırlatma). Dekant verilip verilmeyeceği yönünde bilgi verilmeyen parfümler "dolmadıkları" gerekçesiyle sayfadan çıkarılacaktır. #

Yorum

• Mustafa hocam benin YSL Jazz Vintage şişeli talebimi 50 ml yapabilirsiniz. Yalnız bir konuyu anlamadım. Bu YSL Jazz Vintage nin yanına (dekant verilecektir) yazılmış. Bana 50 ml dekant mı verilecek yoksa açıkta kalan miktarı parfümü veren kişi kendine mi alacak?

Yorum

• Frederic malle musc ravageur 5ml

Nicolai Patchouli Intense 10ml

Hermes Terre d'Hermes Pure Parfum 5ml

erjoff Casamorati 1888 10 ml

Tiziana Terenzi Porpora 10 ml

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
                      Mustafa hocam benin YSL Jazz Vintage şişeli talebimi 50 ml yapabilirsiniz. Yalnız bir konuyu anlamadım. Bu YSL Jazz Vintage nin yanına (dekant verilecektir) yazılmış. Bana 50 ml dekant mı verilecek yoksa açıkta kalan miktarı parfümü veren kişi kendine mi alacak?
                      Eger sise dolmaz ise sahibi siseli vermek istemeyebilir. Dekantlar her ihtimalde verilecek ama siseli alinabilmesi icin sisenin tamamlanmasi gerekiyor. Acikta kalan miktarlari sise sahipleri "ben alirim" derlerse onlara yazacagim. Almayacaklar ise de siseli talep edene soracagim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: atua View Post
                        Frederic malle musc ravageur 5ml

Nicolai Patchouli Intense 10ml

Hermes Terre d'Hermes Pure Parfum 5ml

erjoff Casamorati 1888 10 ml

Tiziana Terenzi Porpora 10 ml
                        Hermes haricinde ekledim hocam.

Yorum

• Nicoali Patchouli Intense dolacak gibi duruyor kalan 15 ml. Eğer dolmazsa da ben tamamlarım onu hocam. Grey vetiver tamamlanmazsa şişenin geriye kalanını alamayacağım ama belli bir miktar dekant alabilirim.

Yorum

• Xerjoff Uden dolmuştu. Sanırım iptal talebi olmuş. 10ml açıkta. Meraklılarına duyurulur

Yorum

• YSL Jazz Vintage ve Salvatore Ferragamo White Mimosa taleplerimi iptal edelim lütfen Teşekkür ederim

Yorum

• Click image for larger version

Name:	20191025_180929_001.jpg
Views:	308
Size:	328.3 KB
ID:	139475

Yorum

İşleniyor...
                                X