Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum içi v.5 (KAPANDI) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Parfums de Marly Layton - 25 ml rica ediyorum.

Yorum

• Mustafa Hocam bir yanlışlık oldu galiba özel mesaj atıyorum Vintage hocam layton dekant verileceklerde olmalıydı üzülerek belirteyim

Yorum

• ntmm22 bilgilendirmesi doğrultusunda, cantona8 dostum o zaman Parfums de Marly Layton 20 ml decant alabilir miyim?
        Son Düzenleme cgdstpgl; 23-10-19, 12:37. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ntmm22 View Post
          Mustafa Hocam bir yanlışlık oldu galiba özel mesaj atıyorum Vintage hocam layton dekant verileceklerde olmalıydı üzülerek belirteyim
          Hocam dekant verilecegi belirtilmemiş bana attigin mesajda. Dyzeltirim onu ben sorun degil

Yorum

• O zaman iptal..

Yorum

• PDM Oajan ve Franck Boclet - Sugar taleplerimi iptal edin lutfen Dolmiycak buyuk ihtimalle.. Teşekkür ederim

Yorum

• Bu ara forumlardaki splitlere talep cok az insanlar sonbahar depresyonunda yaşam ve alışveriş enerjileri düşük sanırım yada maddi sıkıntı içinde

Yorum

• Hocam Patchouli Intense şişeli rica ediyorum. Ephemera Unsound Noise, Piotr Czarnecki Shihan ve Ursa 5'er ml dekant istiyorum. Diğer dekantları da ilerleyen günlerde ekleyeceğim.

Edit: Ursa ekledim.
                  Son Düzenleme erdimurat; 23-10-19, 13:50. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: PerfumeLover View Post
                    Bu ara forumlardaki splitlere talep cok az insanlar sonbahar depresyonunda yaşam ve alışveriş enerjileri düşük sanırım yada maddi sıkıntı içinde
                    Bence herkes sonbahar indirimlerini bekliyor

Yorum

• ilk yazdığımdan ayrı olarak
                      Hermes Terre d'Hermes Pure Parfum 5ml
                      Bvlgari Man In Black Essence 5ml (ayrı şişe)
                      Xerjoff Zefiro 5ml(ayrı şişe)
                      Issey Miyake Pour Homme Intense (10ml)

Yorum

• Tiziana Terenzi Laudano Nero 5 ml alabilir miyim

Yorum

• Hocam, 10 ml de Al Haramain Oudh 36 Nuit eklemenizi rica ediyorum.

Yorum

• Prada Luna Rossa Black Dekant ntmm22 20 5.8 ₺ 5 ml alabilir miyim?

Yorum

• Hocam Anima Dulcis'i 10 ml yapalım. Bir de Guerlain Cuir Intense'den 5 ml alayım.

Yorum

• Hocam 5 ml de Arquiste Anima Dulcis rica ediyorum size zahmet.

Yorum

İşleniyor...
                                X