Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Francesca Bianchi Lost in Heaven kullandım. Açılışında baya sabunsu bir hava var bu kısmı birazcık Baghari'yi andırıyor. Karanlık, koyu bir çiçeksilik de hakim. Kimyonlu kısmını beğenmedim. Sabunsu çiçeksi yönü her ne kadar depresif şekilde kullanılsa da baharat ile beraber oturmamış gibi geldi. Francesca hanım sanırım vintage parfüm sevenlerin sesini dinleyip yüreklerine bi nebze olsa dahi su serpmek istemiş çünkü elinden çıkan 3-4 parfümü denedim ve şahsen hep eskiyi çağrıştıran bir hava alıyorum.

Yorum

• Amouage Interlude (Umman) ...

Yorum

• Parfum de Empire Cuir Ottoman

Yorum

• Suleko Baba Yaga-Adını aldığı mite yakışır pir parfüm olmuş başlangıcında hafif çiçeksi ve çam akoru hissettim 10 dakika içinde koku müthiş evrildi ve karanlık gizemli bir yapıya büründü bu orta notalarda bulunan guaiactan olsa gerek tozlu hafif kirli gizemli bir auraya büründü koku parfümün başlangıcından itibaren geçen sürede kullanılan sedir kendini sürekli hissettiriyor gothic kokuları seven biri olarak çok sevdim kesinlikle şişeli alacağım parfümlerden

Yorum

• UmutAras
            UmutAras Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Valla hocam firma Paris’te önceden sipariş üstü parfümü hazırlayıp veriyorlar oralarda yaşayan yada seyahat yapan bi tanıdığınız varsa bulabilirsiniz onun dışında zor bende bi abim sayesinde deneyebildim

• Perfumecatcher
            Perfumecatcher Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            UmutAras Çok teşekkür ederim bilgi için.

• UmutAras
            UmutAras Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Rica ederim
        İşleniyor...
        X