Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Galop d hermes
    Gizli hazinelerden.çiçeklerle bezenmiş çekingen bir deri.aklımıza kelly calache geldi biliyorum ama gelmesin.onun epey terbiye edilmiş versiyonu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Mancera Aoud Exclusif. Manceranın en karakterli en sağlam parfümü. Özellikle baharat kullanımı Serge Lutens ile yarışır. Performansı mükemmel. Mancera parfümlerinin içinde Hindu Kush ile birlikte favorilerimden.

Yorum

• Clive christian no 1

Yorum

• Costume National Soul

Yorum

• RL Safari

Yorum

• Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Ultime
              Vanilya ve aromatik baharatlarla, reçineli hafif tatlı bir dumanın yükseldiği, amberin en klas, oturaklı ve kaliteli hali. Kış günü bir soba gibi.
              Özellikle parfümün tende oturduğu 4.saatten sonra gerçekten pürüzsüz ve çok daha keyifli bi hal alıyo.
              Huzuru koku yapmışlar ve üstünüzde taşıyabiliyosunuz gibi. Meditasyon yaparken kullandığım kokulardan birisi.
              Sadece 100 şişe üretilmiş diye biliyorum, Altuğ bey'in koleksiyonunda da 1 tane var diye biliyorum

Yorum

• Medea
                Medea Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Çok geri planda kalan, en iyi amber parfümlerinden biri.

• Perfumecatcher
                Perfumecatcher Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Medea Maalesef, ama olsun bize kalsın

• matrai
                matrai Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Boğazlı kazağı üstüne geçirip birde bu parfümü sıktığın zaman karları bile eritebilecek bir sıcaklığa kavuşursun. Soğuk havalarda kanyak etkisi yapıp içini ısıtır. Alev alev değil kor sıcaklığında bir amber parfümü.

• Montale oudmazing

Yorum

• Bugün TT Laudano Nero kullandım.
                Tam yağmurlu kasvetli bir havanın parfümü çok güzel gitti.
                Kokuda ferah bir nota olmayışı onu iyice karamsarlaştırıyor.
                Muhteşem bir iksir bence.
                Hayatımın sonuna kadar kullanacağım kokuların ilk sırasında geliyor.

Yorum

• atkinsons the british bouquet.sıradan ama güzel koku.çiçekli ve turunçlu yazlık bir parfüm.bu kadar çekingen olmasa harika olurdu

Yorum

• Houbigant Bois Mytique ...
                    Koku güzelliği olarak rakipleri Tom Ford Oud Wood,Creed Royal Oud vb parfümlerden daha başarılı.

Yorum

• Dusita Oudh Infini kullandım. Şimdi benim burnum belki bu parfüme hazır değil ya da yeteri kadar gelişkin değil bu yüzden fikirlerimiz çoğu usta burun ile aynı fikirde olmayabilir ancak bu parfümün bana pis koktuğunu söylemem lazım. Özellikle ilk başları baya zorlu geçti, dışkı pisliğine yakın bir kirlilik diyecek kadar da ileri gidebilirim. Sanırım yanlışım sıktığım yere burnumu yaklaştırıp koklamak. Çünkü parfüm uzaktan daha hoş kokuyor gül oud ikilisi çok daya yumuşak halde burna ulaşıyor buraları bana Al- Khatt'ı andırdı. Uda ne kadar şans tanısam da beğenemiyorum artık ud ve gül içeren parfümleri kullanmamam gerek ancak merak ettiğim için denemeden de kendimi alamıyorum. Bu arada bu parfümü hediye eden Umut abiye de teşekkür ederim.

Yorum

• Lidge kullandım.

Yorum

• coromandel edt...
                          Turunçgil, paçuli, beyaz çikolata ve vanilya ekseninde ilerleyip daha sonra tozlu rutubetli eski kokan bir parfüm...
                          İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Davidoff Zino

Yağmurun yerini kuru soğuğa bıraktığı bir İstanbul gününde iç ısıtan odunsu ve sıcak baharatlı bir paçuli kokusu. Açılış böyle asidik şekilde tabir edeceğim yapıda zorlayıcı fakat ilk sıktıktan yaklaşık 30-40 dk sonra ortaya çıkan paçuli bazlı koku çok hoşuma gidiyor. Klasik maskülenlerden bir tanesi.

Yorum

• Sonunda tanıştık Hermes Ambre Narguile
                              İsabetli bir kör alış oldu benim için.
                              Ah Ellena ah

Yorum

İşleniyor...
                              X