Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Pde Aziyade

Yorum

• Baruti Onder de Linde (Melkmeisje). Bendekinde Melkmeisje yazıyor ve sanırım yeni versiyonları Onder de Linde olarak geçiyor. Fazla deneme şansım olmadı ama çiçekler, bal, vetiver ve armuttan böyle güzel bir parfüm çıkması çok hoşuma gitti. Bal kullanımı rahatsız edici değil kesinlikle. Vetiver çok önlere çıkmasa da kendisini hissettirecek yapıda.

Yorum

• Profumum Roma, Ambra Aurea. Çok kalitelisin çok.

Yorum

• TT Laudanu Nero kullandım. Güçlü bir koku. Ancak tekdüze ilerliyor.

Yorum

• Sabah güne Balenciaga Paris ile başlamıştım. Hafif serin sonbahar sabahında çok iyi geldi, yaz boyu özlemişim. Pudra, krem, süet karışımı bir koku benim için; bu sabah mat ipekten bir bluz, kot ve süet pabuçlar giyince aklıma ilk gelen parfüm de o oldu.

Akşamsa ilk aldığımda fazla baharatlı ve maskülen bulduğum için babama verdiğim Molinard Habanita burnumda tütmeye başladı (son zamanlarda her zamanki koku profilimin dışında dolaşıyorum nedense). Bu kez baharattan ziyade pudralı ve çiçeksi yönünü hissetmeye başladım... Kullanamayacağımı bildiğim halde çok severek aldığım CK Obsession'la Habanita'yı takas etmek istiyorum şimdilik

Yorum

• Francesca Bianci The Dark Side; beğendim.

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

• St. Dupont - Royal Amber.

Yorum

• Armaf CDNI

Yorum

• Micallef Royal Vintage

Yorum

• Dunhill Icon+Mancera Cedrat Boise layerı

Yorum

• Tiziana Terenzi- Laudano Nero..

Yorum

• Hermes Terre D'Hermes EDT

Yorum

• Amouage Opus I. Pudralı kakule denebilir. Çiçeklerle beraber kakule uyumu gayet hoş. Çok derinden etkilemese de bu havaların parfümü. Bu sebeple de havalar soğumadan dekantı bitirme yolunda gidiyorum. Bir de performans ve yayılım olarak üzeceğini de düşünmüyorum.

Yorum

• OJ Montabaco

Yorum

İşleniyor...
                                X