Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Annick Goutal- Ambre Fetiche; İkinci kez kullanıyorum. Açılışında ve devamında hissedilen sentetik bir şeyler var bu parfümde amber kısmı hoşuma gitti aslında kalıcıığı ve farkedilirliği de iyi ancak şişeli alınası bir parfüm gibi gelmedi bana. Hele ki Ambre Sultan varken.

Yorum

• Amouage Jubilation XXV

Yorum

• grey flannel...
        buz gibi bir havaya çivi çiviyi söker dedik kullandık...
        İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Soğuk bir İstanbul sabahında yazı özlemle anıyorum; Creed - Virgin Island Water.

Yorum

• Dior Fahrenheit parfum

Yorum

• Tauer L'air des Alpes Suisses kullandım. Yüksek bir dağdaki kış ağaçlarının olduğu orman kokusunu andıran bir şekilde açıldı parfüm. Çam kokulu bir açılıştan maskülen çiçeksi bir havaya büründü. Bir süre sonra bana benim tenimde Amouage Reflection'ı baya andırdı.

Yorum

• Bügün TV kullandım. İlk kokladığımda ayaklarımı titreten bir kokuydu hala da ara kullanırım çok kapsamlı geniş bir koku ilk sıkıldığında ki o tozlu kakao tütün benim sırtımı ortadan ikiye ayırıyor.
                Çok iyi çok iyi bir şaheser.Yine de sorsalar noir de noir mi? Tv mi diye ama ben yine noir'i seçerim orası da ayrı

Yorum

• Nasomatto Absinth... Çok yeşil ve tatlı.

Yorum

• Nasomatto Baraonda
                    ​​
                    Açılışı oldukça sert ve keskin burnu zorlayan bir aurası olsa da orta notalarda itibaren kendini sevdiren kısmen genel beğeniye oynayan hoş bir parfüm. Tek fıs gün boyu etkili. Maskülen bir koku. Viski notasi rahatsız edebilir denemeden kör alışla alınmaması gereken bir parfüm. Deneyip beğenenler için başucu bir parfümde olabilir benim gibi en bi sevilenlerden..

Yorum

• Kışın en sevdiklerimden jubilation

Yorum

• MFK satin mood

Yorum

• OJ Montabaco
                          Her Zaman koklamaktan keyif aldığım koleksiyonumda her daim hazır olacak şişedir . Açılışındaki bergamot ve adaçayı kış ayının tam ortasında olduğumuzu hatırlatıyor ben açılışındaki yeşilliklerinden dolayı ormonde Man’e benzettim biraz ortalarda çiçekler dahada yumuşuyor derken koku hiç sevmediğim ama burada muhazzam kullanılan deri notası ile tam maskülen hale gelmiş notanın adı deri burada tam simsiyah bir süet ayakkabısı kullanılmış destek olarak tütün devrede kendini hissettiriyor fakat tv gibi değil kuru yapraklı işlenmemiş çiğ bir tütün kalıcılığı ve yayılımı muhteşem bir prfüm gün içinde hep kendini hissettiriyor tek beğenmedim yeri tenden ayrılışı gün boyu beni mutlu eden koku o değil sanki bambaşka sabunsu kimyasal temizlik ürünü gibi vedalaşıyoruz onun için. Gece uykuya dalmadan bir fıs daha yapıp aklımda güzel bir veda bırakıyorum

Yorum

• memo african leather,güzel koku keşke biraz daha farkedilir olsa

Yorum

• Önceki kullanımlarından dolayı çok güzel ceketime sinmesinden dolayı C.N. Homme kullandım. Kendini hatırlatıp kullan beni diye fısıldamasına karşı koyamadım

Yorum

• Amouage - Epic Woman

Yorum

İşleniyor...
                                X