Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: volcanolover View Post
    Profumum Roma Sorriso, alabildiğim sadece çikolata kokusu, gayet kalıcı ve performanslı rahatlıkla tende 1 günü buluyor , kıyafette daha uzun. Daha önce denediğim Di Sale ve Vitrix gibi genel beğeniye uygun. Negatif olarak söyleyebileceğim tek şey Niş parfümlerden beklenilen o değişimler geçişler farklılıkları vs ben hissedemedim.
    Hocam çoğu Profumum Roma'da tek düze gidişat var. Katılıyorum.

Tek eleştirim o benim şahsen ama inanılmaz kaliteli ve yoğun işleri de var. Bu nokta benim için katmandan daha önemli mesela.

Yorum

• Uzun bir aradan sonra Chanel Misia EdP. Aylarca dolapta beklemek parfüme iyi gelmiş. Burnumu bir süre sonra yormaya başlayan aldehitlerinin keskinliği azalmış ve koku biraz yuvarlanmış, yumuşamış gibi hissettim. Bu demlenmiş hali ile daha çok beğendim. Dolapta var olan parfümleri özlemek ve yeniden keşfetmek de keyifli..

Yorum

• Dior Homme Parfım

Yorum

• Serge Lutens Ambre Sultan;

Back to Black Aphrodisiac ile birlikte ilk şişeli olarak edindiğim niş parfümüm, Cherqui alayım derken karışıklıkla aldığım . Ama iyi ki de almışım dediğim parfümüm Tam bir kış parfümü, amber,reçine ve vanilyayı tam olarak hissedebiliyorum, başka baharatlar da var ama şimdilik seçemiyorum. Saatler sonra tende ki vanilya kokusunu seviyorum. Kalıcılık 1 günden fazla.
          Son Düzenleme volcanolover; 04-12-19, 16:57. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Clive christian no 1

Yorum

• Mancera red tabacco

Yorum

• Terre d hermes
                Burun kıvırdığım kenara bıraktığım koku, yeni bir çok parfümü cebinden çıkarır. Haksızlık yapmışım.

Yorum

• Xerjoff - Mefisto ..

Buruk, çiçeksi ve yeşillikli biraz da alttan odunumsu kaliteli ve kalıcı bir koku.. Tek eleştirim, kıştan ziyade yazın daha serbest ve uçarı bir hava vermesi..

Bu yazlık , kışlık olayı nedir tam bilemiyorum, tüm parfümler değişiyor mu bilmiyorum ama bazıları cidden mevsim seçiyor.. Örneğin vintage fahrenheit gerçek bir buzul çağı parfümüydü..

Yorum

• Amouage - Opus V. Özellikle yağmurlu havada kullanmak müthiş keyifli. Floral ama unisex dengesi iyi. Son 4 günde 3. kullanışım. Sanırım kokuya karşı boş değilim

Yorum

• Roja Dove Fetish

Yorum

• Ormonde Jayne Ambre Royal

Yorum

• Click image for larger version

Name:	IMG_20191204_100620.jpg
Views:	328
Size:	411.3 KB
ID:	144556

Yorum

• L'Artisan Bois Farine kullandım. Denediğim en pudralı parfüm bu sanırım. Odunsu notalar iris ve pudranın altında boğulmuş. Tozlu, aşırı feminen ve ısınamadığım bir çiçeksilik var parfümde. Bence hedef kitlesi 30+ kadınlar gibi.

Yorum

• Terre Hermes! en sevdiğim parfümlerden biri 10/10

Yorum

• Profumum Roma- Arso 🔥🔥

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                                X