Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Ocak 2020

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Clive Christian No 1

Yorum

• D H I
      Güvenli liman

Yorum

• SHL 777 Black Gemstone.. Reçineli balzamik parfümlere güzel bir örnek, kuru, keskin ve karanlık, tatlılık neredeyse hiç yok. Performansı çok iyi, çok fazla sıkmamak gerek. Yağmurlu serin havalara çok uygun bir maskulen..
        Son Düzenleme ali kayhan; 15-11-19, 12:42. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Dün akşamında Van Cleef Ambre İmperial

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Oud Satin Mood... noir de noir ile birlikte çok keyif veriyor. Romantik parfümün adı oud satin mood olmuş.

Yorum

• Robert Piguet Oud Divin. Ud, kahve, paçuli gibi notalarla odunsu ve isli bir yapının, reçine ve vetiverle ortaya çıkan mentol freshliğindeki yapıyla dengesini bulmaya çalışan parfümün en baskın hissedilen kısmı udlu ve kahveli bir odunsuluk oluyor. Batılı bir ud yorumu arayanlar bakabilir.
              estefanyen

Yorum

• Franck Boclet Just

Yorum

• Yine zorlu geçen bir cuma gününü Miss Dior Absolutely Blooming ile atlattım. Sonuda evdeyim; Eau de Shalimar da vanilyalı limonlu kek kokusuyla evde olmanın mutluluğunu bir kat daha arttırıyor şu an..

Yorum

• reyane tradition insurrection II pure

Yorum

• Dior Homme Edt Vintage ...
                      Serinin en iyisi.

Yorum

• Bvlgari Man Extreme.

Yorum

• Amouage Overture Man

Yorum

• Kilian Sacred Wood ...

Yorum

• Nicolai - Patchouli Intense. İnanılmaz beğendim. Paçuli deyince aklıma topraksılık gelirdi. Burada temiz, canlı hatta çiçeksi kokular alıyorum ama bu çiçeksilik feminen değil. Bence unisex dengesi başarılı olmuş. İlk kez deniyorum, kör alış oldu ama çok beğendim.

Yorum

• Kilian A Taste of Heaven
                                Lavanta ve Pelin otu vanilya ve gül notasiyla kombinlenip Caron Pour Homme tarzında güzel ve hoş bir parfüm yaratılmış. Slaj ve kalıcık ortalama. Maskulene yakın bir unisex koku.

Yorum

İşleniyor...
                                X