Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Spliti v.4 (ÖDEME TOPLAMA) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bentley Intense for Men - 10ml ekleyebilirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Yorum

• Bentley Intense for Men 10 ml rica edeyim

Yorum

• Bois D'Argent dolmayacak gibi, talebimi iptal edip 5 ml Dunhill Icon yazabilir miyiz ?

Yorum

• Mustafa Bey forumda başka splitine katılmıştım ancak sizden ilk kez splite katılıyorum. ön ödeme yapmamız gerekir mi? gerekirse nasıl ve ne zaman yapılacak?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Monty View Post
            Bois D'Argent dolmayacak gibi, talebimi iptal edip 5 ml Dunhill Icon yazabilir miyiz ?
            Dekant verilebilir hocam isterseniz.

Yorum

• Monty
              Monty Yorumladı
              Yorumu düzenleme
              Tamamdır dekant alayım Bois D'Argent, Dunhill Icon da ekleyelim yine de 5 ml teşekkürler.

• Opus V 15ml şişeli lütfen

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: nymnym66 View Post
              Mustafa Bey forumda başka splitine katılmıştım ancak sizden ilk kez splite katılıyorum. ön ödeme yapmamız gerekir mi? gerekirse nasıl ve ne zaman yapılacak?
              Onumuzdeki hafta ici belirleyecegiz bu durum icin ne yapmamiz gerektigini hocam.

Yorum

• mono di orio vetiver kalanini alabilirmiyim
                amouage opus V 5 ml lutfen

Yorum

• Mustafa hocam opus V talebim iptal olabilir mi lütfen ani bir program değişikliğim oldu

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Aramis devin 10 ml
                    Bentley intense 5ml
                    Parfums de marly habdan 5ml
                    Gianfranco ferre 15 ml şişe
                    Yslm7 10ml
                    Abi benim talepler bu şekilde olsun şimdilik teşekkürler 🙏

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Iptal olmayan tum parfumlerden dekant verilebilecektir. Dekant taleplerinizi ona gore yeniden duzenleyebilirsiniz. Dolmayacak nasilsa diye dusunup merak ettiginiz kokulari iptal etmeyiniz. Fiyatlar guzel cunku.

Yorum

• Black Afgano talebimi ternary nickli kişiye devrediyorum. Aventus’un da son kalan 15 ml’ini ben alayım hocam.

Yorum

• # Arkadaslar herkes son taleplerini belirtsin. Erken kapatiyoruz Sali gunu (09.07.2019) talep alma son! #

Yorum

• # Listeden çıkarılanlar... #

Arabian Oud Kashmir 93ml 6,3₺

Bottega Pour Homme 75ml 4,3₺
                            Cartier Declaration Essence 55ml 3,5₺
                            Frederic Malle Geranium Pour Monsieur 20ml 10,3₺
                            Micallef Black 80ml 7,3₺
                            Miller Harris Fleur du Matin (kutu yok) 40ml 5,4₺
                            Miller Harris L'Air de Rien (kutu yok) 85ml 4,1₺
                            Nishane Vjola 47ml 9,5₺
                            Son Düzenleme cantona8; 08-07-19, 11:14. Tarafından yapıldı.

Yorum

• # ÇOK ÖNEMLİ GÜNCELLEME! Aşağıdaki maddelerde değişiklik yapılmıştır. #

e) Splitin son talep alma günü 09.07.2019 Salı günüdür. 10.07.2019 Çarşamba - 12.07.2019 Cuma tarihleri arası ön ödeme işlemleri yapılacaktır. 15.07.2019 Pazartesi - 19.07.2019 Cuma tarihleri arası ise ödeme toplama işlemleri yapılacaktır.
                              f) 09.07.2019 tarihine kadar şişeli ve dekant taleplerinizdeki son kararınızı ve/veya iptal işlemlerinizi belirtiniz. 10.07.2019 Çarşamba günü ödeme listesi yayınlanacaktır ve iptaller artık mümkün olmayacaktır. Yalnızca spliti sıkıntıya sokmayacak şekilde değişiklikler yapılabilecektir.
                              g) Bir önce ki splitimizde olan durumlar forumun malumudur. Ödeme konusunda sıkıntı çıkaran üye forumdan uzaklaştırılacaktır. Emeğe saygı lütfen. Buna ek olarak ilk kez splite katılan arkadaşlardan split ücretinin yarısı peşin ön ödeme olarak istenecek olup kalan kısmı ise belirtilen ödeme tarihleri içerisinde istenecektir.

Yorum

İşleniyor...
                              X