Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bottega Veneta İllusione For Him

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bottega Veneta İllusione For Him

Click image for larger version

Name:	bottega veneta illusione.jpg
Views:	281
Size:	27.3 KB
ID:	126836

Bottega Veneta ülkemizde değeri pek bilinmeyen markaların başında geliyor. Oysaki bir çok parfümü birbirinden değerli bir marka. Sanırım kısıtlı dağıtım ve satış noktası olmasından kaynaklanıyor bir de çok fazla kampanya ya girmediğinden bir çok kişinin deneme iştahını da pek fazla kabartmıyor. Hal böyle olunca da markanın bilinirliliği oldukça düşük kalıyor.

İşte bu markanın odunsu sınıfındaki yeni parfümü İllusione For Him yakın zamanda raflardaki yerini alacak. Parfüm notaları itibariyle bahar ve yaz aylarına göz kırpıyor.

50 ve 90 ML olarak 2 boyu bulunacak.

Açıklanan Notalar

Lemon
    Bitter Orange
    Fir Resin
    White Cedar Extract
    Vetiver
    Tonka

Orjinal yazı sahibi: matrai View Post
    Click image for larger version

Name:	bottega veneta illusione.jpg
Views:	281
Size:	27.3 KB
ID:	126836

Bottega Veneta ülkemizde değeri pek bilinmeyen markaların başında geliyor. Oysaki bir çok parfümü birbirinden değerli bir marka. Sanırım kısıtlı dağıtım ve satış noktası olmasından kaynaklanıyor bir de çok fazla kampanya ya girmediğinden bir çok kişinin deneme iştahını da pek fazla kabartmıyor. Hal böyle olunca da markanın bilinirliliği oldukça düşük kalıyor.

İşte bu markanın odunsu sınıfındaki yeni parfümü İllusione For Him yakın zamanda raflardaki yerini alacak. Parfüm notaları itibariyle bahar ve yaz aylarına göz kırpıyor.

50 ve 90 ML olarak 2 boyu bulunacak.

Açıklanan Notalar

Lemon
    Bitter Orange
    Fir Resin
    White Cedar Extract
    Vetiver
    Tonka
    biraz daha zorlasalarmış hermes vetiver tonka yapabilirlermiş...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

Sevgili matrai açılmış bi' başlığı mevcut o yüzden arşive alıyorum, gözünüzden kaçmış olabilir.
      veneta.jpgbottega.jpg Sessiz sedasız kaliteli işlere imza atıyor Bottega Veneta. Minimal tasarımların içine dünyaları sığdırması benim bölgeme ayak basması için yeterli. Basit olmanın şıklığı... ILLusione Woman
      - Stop the car...
      - What ?!
      - Stop the fuckin' car!

Yorum

İşleniyor...
      X