Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# ÖzelBirYurtdışıSpliti (ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Mustafa Hocam Orto Paris Megamare 3 mltalebimi Strangers Cigar rum 3 ml olarak değiştirebilirsek sevinirim. Teşekkürler

Yorum

• Günaydın rituale ve woodcut'ı 15 ml ye çıkaralım. Çok azı dolacak galiba. yazık oldu.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: aydın10 View Post
        Günaydın rituale ve woodcut'ı 15 ml ye çıkaralım. Çok azı dolacak galiba. yazık oldu.
        Valla asil split buydu ama zaman olarak da plansiz oldugu icin biraz etkilendi sanirim ben forumlarda oldugum surece boyle bir split senede bir mutlaka olacak kismet diyelim...

Yorum

• mertus
          mertus Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Her halükarda 20 şişe civarında olacak gibi görünüyor. Bence güzel rakam

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Yok baya çıkacaklar var listeden. Muhtemelen dolmayacak olanlar var. Kalanları şişeli alacak arkadaşlar üstlenirlerse şayet böyle bir şey gerçekleşebilir

• Orjinal yazı sahibi: cantona8

Valla asil split buydu ama zaman olarak da plansiz oldugu icin biraz etkilendi sanirim ben forumlarda oldugum surece boyle bir split senede bir mutlaka olacak kismet diyelim...
        Senede bir olacaksa ben herkesi imkanlari dahilinde bu split’e destege cagiriyorum.

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Kendi adıma senede bir... Ama forumdaşlardan yardım gelirse bu tür konularda yıl içinde sayısı artırılabilir. Koskoca forumda yurt dışı bağlantısı bulunan tek kişi ben değilim ya sonuçta

• Mustafa Hocam,
        10 ml Woodcut ve 5 ml Sacred Memory eklemenizi rica ediyorum.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: marooned View Post
          Mustafa Hocam,
          10 ml Woodcut ve 5 ml Sacred Memory eklemenizi rica ediyorum.
          Woodcut güzel bi seçim Adem hocam. İki farklı parfüm gibi neredeyse. Bizzat denedim. Sacred Memory hakkında da güzel birkaç şey okudum ama denemedim. İçeriği lezzetli duruyor. Kerosene fazlaca kaliteli şeyler yapıyor. Bu da o kalitededir umarım.

Yorum

• # Duyuru #

Arkadaşlar; şişeli talepleri bulunanların mevcut tablo ile kalan miktarı alıp almayacakları parfümler var ise benimle iletişime geçsinler. Gerekirse spliti kapatıp siparişleri veririz. Kargolanma vs yönünden son dakika golleri yemeyelim

Yorum

• # Acı kaybımız #

Prissana ları çıkarmak zorundayım. Hem yetişmiyor. Hem de kargo ücreti çok fazla. O kargo ücretinin yerine bir parfüm daha alırız. Net söylüyorum

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: dewnew View Post

Selam,
                Benim taleplerimi
                Mendittorosa Rituale- 50 ml şişeli
                PQ Venetian Belladonna- 25 ml şişeli olarak güncelleyebilir misiniz?
                Teşekkürler.
                Bu iki şişedeki kalanları bana yazabilirsiniz, Woodcut son 10 ml’i de ben alayım o da kapansın.
                https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Tamamdır. Teşekkürler Şebnem hanım. İsteyen oldukça sizden düşerim Rituale ve Belladonna için.

• dewnew
                  dewnew Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Ben teşekkür ederim, tamamdır. 👍

• Mustafa hocam sacred memory şişeli yazalım bana. Başka talep gelmezse tamamını bana yazıp kapatabilirsin.

Yorum

• Sacred memory 5 ml alayım, madem dolacak.

Yorum

• Nota çeşitliliği ve farklılığı sebebiyle Haxan merak ettiğim bir parfümdü ama sağlık olsun diyip, önümüzde ki maçlara bakacağız

Haxan yerine Ben woodcut 5ml ile katkı yapayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Hadi bakalım ben de şimdi merak ettim şu Sacred Memory 5 ml alabilirim :-)

Yorum

• mertus
                        mertus Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Şişeyi getiririm midpointe

• protectedsugar
                        protectedsugar Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Bekleriz ne demek...Luca Turin diğer parfümlerinin hepsine dört yıldız vermiş.

• cantona8
                        cantona8 Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Kerosene de iş var ağalar. Broken Theories de ekleyecektim ama pek mevsimi değildi

• # Talepleri ekledim. Tüm şişeler (dolanlar da dâhil) talebe açıktır. Gelen talepler öncelikle şişeli isteyen üyelerden düşülecektir. Herkese teşekkürler. #

Yorum

• Hocam merhaba. Bullfrog Secret Potion no 1 ve Marlou D’ambiguite 5’er ml yazabilirsiniz.

Yorum

İşleniyor...
                        X