Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Geleneksel %50 İndirimli Nishane Spliti 2019 (Ödeme Aşaması)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Benim kafam iyice patates oldu. Havuz problemi gibi split oldu bu sefer ki 😊

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Siyahulan
      Benim kafam iyice patates oldu. Havuz problemi gibi split oldu bu sefer ki 😊
      Benim anladığım kadarıyla örneğin Hacivat, 30 kişi 15ml olan max sınırı talep etmiş.. bunlardan yine tahminimce 30u da ml arttırmak ister.. açıkta kalan 462ml bu 30 kişiye pay edilip eklense +15ml daha her talebe eklenecek.. bunlardan 10 kisi siseli , diğerleri dekant olarak talebini arttıracak.

Hiçbir parfume extra şişe eklemesi yapılmayacak diye de anladım. Distribütör firma ve üretici firmanın ortak verdiği izin bu kadar şişeyi kapsamis sanırım..

Birde bir üye farklı kokulardan dahi olsa 4-5 şişe parfüm isteğinde bulunmasın diye güzel bir sistem düşünülmüş.. ilk etapta hangisini tercih edersiniz ondan siseli yazilabiliyorsunuz, ikinci etapta yani yarın Altuğ beyin mesajindan sonra açıkta kalan şişe varsa ona ikinci talebi verebiliyorsunuz..

Ben böyle anladım durumu 🙂

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Zehir gibisin 😂

• Bence de tam olarak bu 👍

Yorum

• Merhaba Altuğ Hocam,
        15 ml sırını kalkmış ise hacivat talebimi 15 ml +10 ml şeklinde güncellemenizi rica ediyorum.

Yorum

• İYi günler kolay gelsin hacivat 15ml talebim var ekleyebilir misiniz

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: kivanc View Post
            Altuğ hocam 5 er ml Colognise, Boszporusz, Wulong cha rica edeyim.
            Benim talepler gözden kaçmış heralde

Yorum

• Tüm talepler eklendi

Yorum

• Şişe sınırlamasını kaldırıyorum arkadaşlar. Hacivat, Ani, Unutamam, Hundred Silent Ways, Fan Your Flames, Poison Choco, Sultan Vetiver, Wulong Cha şişeli taleplere kapalıdır. Bize ayrılan limitler dahilinde diğer şişeler için talepte bulunabilirsiniz.

Nishane Hacivat ve Nishane Ani de ki limiti 50 ml'e kadar yükseltiyorum. Hem şişeli alanlar hemde dekant alanlar miktarlarını arttırabilir. Şişeler ilk baştaki kural gereği sahiplerini bulduğu için en fazla ben aldım şişe benim mi olacak diye soru sormayalım lütfen

Bu seferki split benim açımdan da bir hayli zorlu oldu ama benimde hem Nishaneye hemde Teha ya bir taahütüm var. Yoksa bende bu şekilde uğraşmak istemezdim her isteyene istediği miktarda vermek isterdim ama benim elimden de birşey gelmiyor. Split için ayrılan şişe sayısı sınırlı olunca herkes faydalansın diye bu şekilde yapmak durumunda kaldım. Geçen sene toplamda150 şişe vermiştik , bu sene sınır olmasa bu rakamı fazlasıyla aşardık bunu da biliyorum.

Yorum

• Merhaba hacivat talebimi 30 ml olarak revize edebilir miyiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Ambra Calabria talebimi 25ml şişeli olarak güncelleyelim abi

Yorum

• Şişeli hacivat talebimi de 50 ml yapalım mümkünse

Yorum

• Hacivat şişeli talebimi 50 ml yapabilir miyiz?

Yorum

• talepler eklendi

Yorum

• Abi paylaşım olması adına benim şişeli Ani yi 30 ml e yükseltelim diğer arkadaşlar taleplerini girsinler kalan olursa tekrar yükseltebiliriz

Yorum

• Abi paylaşım olsun şişeler dolması adına şişeli ani 15 ml talebimi 25 ml çıkaralım

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

İşleniyor...
                              X