Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Amouge Beach Hut - Sabah kalktıgımda direkt bu aklıma geldi ve sabah sabah fısır fısır sıktım ve erken saatte dışarı çıktım. Akşam oldunda bile kokusu zaman zaman bana geri dönüyordu

Yorum

• mefisto gentiluomo

Yorum

• Jacques Fath Vers Le Sud

Yorum

• Chanel Bleu EDP

Yorum

• YSL - L'Homme

Yorum

• iyi haftalar olsun...
              bleu de chanel edp ile enerjik bir başlangıç...
              İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Ormonde Jayne Man

Yorum

• Prada l'homme

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Creed Aventus

Yorum

• Chanel Allure

Yorum

• Isabey: Sir Galahad

Yorum

• Nishane Colognise.. Ne kokusunundan ne de performansından memnun kaldım, dekantını bile bitereceğimi sanmıyorum.

Yorum

• Kadir.tbk
                            Kadir.tbk Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Bende bi türlü sevemedim , sebebinide cozemedim

• Fahrenheit Cologne 2015 aquadan daha modern olmuş

Yorum

• Ateiler Rebul Neroli Intense. Bu sıcaklarda pek iyi gidiyor. Neroli ile limon ikilisi baskın bu da ferahlık hissiyatını yükseltiyor. EDC ve fiyatına göre pek başarılı.

Yorum

• 2006 Terre ; günceller ile alakasi dahi yok , belki biraz abarti olucak ama günceller bunun yaninda market parfümü gibi . Neredeyse bütün yillari kullandim 2006 ve 2007 bambaska . Asiri kaliciligi, sevdigim kokularda dahi sevmeme ragmen 2 gün boyunca ortamdaki butun kokulari bastirip farkli bir aura yaratiyo . Sayisiz koku deneyimledim ertesi gun elbisede kalan fakat bu ya amber ya vanilya yada kirli bi misk seklinde olup parfumun kendisi olmuyo ve zaten bozuk itici bi yapaylikla. Ama 2006 ve 2007 Terre bunu cok farkli yapiyo . Ilk patlama aninda burnuma gelen acimsi yesil turunc ve mineral karisim ertesi gun dahi ara ara vurup vurup kaciyor ve baskin bi sekilde .Benim icin bi basyapit degil Terre , Fahrenaide gibi Chergui gibi Anteus gibi degil , fakat bazen sevmesende takdir edersin ..yada Anadolu tabiriyle ‘yigidi öldür hakkini yeme’ diyebilecegim bi koku . Özetle 2006-2007 diyorum .

Yorum

İşleniyor...
                              X