Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Voyage d’Hermes.

Yorum

• Tiziana Terenzi - Orion

Yorum

• Xerjoff Uden

Yorum

• Güzelbi geleneksel tras sonrasi Kouros Vintage artik ferah turunclu aguatic kokular tad vermemeye basladi ama aromatiklerden ve fujer kokulardan vazgecenem tabiki . Fakat animalic ve tatli oryantallerin tadi gercekten bambaska .

Yorum

• Creed Royal Mayfair

Yorum

• Hermes - Osmanthe Yunnan

Yorum

• Amouage Beach Hut - Yazın bu sıcaklarında sabahtan beri bu saatlere kadar buram buram kokuyor ve milleti sana çektiğini hissettiriyor. Denemem ve tecrübelerim gerekiyor bu koku hakkında. Bana traş köpüğü kokuyorsun yorumları da cabasi

Yorum

• Amouage Ciel

Yorum

• Evden çıkamadım ama sağ koluma Tiziana Terenzi Laudano Nero ve sol koluma da Masque Milano Russian Tea sıktım. Koklayıp koklayıp ders çalışıyorum.

Yorum

• Guerlain Parfum Initial L'Eau. Üretiminin durmasıyle pek çok parfümseveri isyana sürüklemiş bir parfüm. EdP kadar tatlı değil. Bergamot ve irisle birlikte buruk ve kremsi bir yapıda. Pembe püskülüne aldanmamak gerek, dip notalara doğru ilerledikçe maskülen tarafa doğru evriliyor. Hatta bu aşamada çocukluğumdan hatırladığım klasik Gibbs traş kremine benzediğini söyleyebilirim. Günlük kullanamadığım ama zaman zaman burnumda tüten, kendini özleten bir parfüm. Piyasadan çekildikten üç yıl sonra edinmiştim.

Yorum

• Timbuktu. Aslında bilindik bir vetiver parfümü olacakken mango ve reçineler (neredeyse jubilation reçineleri) sayesinde farklı noktalara kayan bu çalışmayı sevdiğimi söyleyebilirim.

Yorum

• Pdm Herod. Yayılımı zayıf gibi geldi bana. Eski üretimler belki daha güçlüdür. Kokusu cezbedici..

Yorum

• Aqua Universalis Forte performans canavarı bir yazlık

Yorum

• Aventus

Yorum

• Mfk Grand Soir. Tam anlamıyla benim istediğim bir parfüm. Tatlı, gurmemsi, unisex, iç ısıtan bir kokusu var.

Yorum

İşleniyor...
                                X