Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• chypre palatin...
    iyi haftalar olsun...
    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Nishane Ani

Yorum

• Gucci - Envy homme.
        Vay be diyorum, böyle karakterli, özgün bir kokunun üretimi nasıl durdurulur.

Yorum

• Rayiha
          Rayiha Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Kadın versiyonu da çok güzeldi. Envy gitti, Envy Me kaldı niyeyse..

• Frozenwings
          Frozenwings Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Rayiha, Gucci eski dönemlerini aratıyor.

• Mont Blanc Presence Vintage. 2001 için çok modern bir parfüm yapmışlar. Baharatlı yönü çok ferah. Sonları da baya odunsulaşıyor. Tazelik hissi baştan sona hakim. Yaz akşamları daha hoş gider.

Yorum

• lalique white,underrated oldugunu düşünmüyor, onaylıyorum...bu parfümü niş bir marka çıkarsa,herkesin ilk 5 inde olurdu...koku kombin yapmaya da çok müsait,eski forumlarda paylasmistim, white- terre, white oronge verte consantre, white-grey vetiver hatta white- encre...
          mesrla white- terre kombini çok övgü aldı.....

Yorum

• Mancera Aoud Lemon Mint

Yorum

• Hermes Un Jardin En Mediterranee 2008

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Tiziana Terenzi Casanova....

Yorum

• Dusita - Oudh Infihi: Birinci kalite öd ve gül birlikteliği. Ben böyle güzel öd ve gül birlikteliği hiç koklamamıştım. Müthiş iş.

Yorum

• Amouage Beach Hut'ı ilk denediğimde, içindeki paçuli biraz daha belirgin, biraz daha önde olsa bana çok daha fazla hitap ederdi demiştim. Bugün, bu teoriyi deneyerek test ettim ve sonuç gerçekten beklediğimin de ötesinde, muhteşem oldu. Ortalamanın biraz üzeri olarak gördüğüm ve sıradanlığı yeteri kadar kıramadığını düşündüğüm ama yine de hiç fena bulmadığım bu parfüm, aşırıya kaçmayacak miktarda paçuli yağı ilavesiyle resmen bir üst seviyeye çıktı. Keskin yeşil, temiz ve buruk ferah hava, paçulinin taviz vermeyen karakteriyle dengelenip hem buruk ferah ve aromatik yeşil kalmaya devam etti hem de daha sıcak, daha odunsu, daha topraksı, kısaca daha karakterli oldu. Üstelik paçulinin sabitleyiciliği sayesinde, zaten iyi olan farkedilirliği ve kalıcılığı daha da arttı. Kendi orijinal hali için puanım 7/10 civarı, paçuli ile modifiye edilmiş hali ise 8,5-9/10.

Yorum

• Nishane Hacivat

Yorum

• Creed green irish tweed..

Ben buna benzer bir parfümü yıllar önce severek kullanmıştım, davidoff, lagerfeld vs, o tarz birşeydi, -ustalar bilir-, bitince üzülmüştüm.. Bana biraz vintage bir his verdi..

Yorum

• ali
                          ali Yorumladı
                          Yorumu düzenleme
                          Davidoff Cool Water ile benzetilir..

• Creed ViW

Yorum

• Dylan Blue kullandım.
                          Bileğime de tek fıs Nishane Unutamam sıktım, çok beğendim. Alışılmışın dışında, farklı bir parfüm olmuş. Tenimde bile tek fısı sapsarı bir iz bıraktı. Açılışında yeşil, reçinemsi, dumansı bir hissiyat var... Bayağı kompleks bir yapıda olduğunu düşünüyorum, hemen bir şeyler yazması, anlaması zor. Gerçekten güzel iş olmuş bu.

Yorum

• Nishane Boszporusz

Yorum

İşleniyor...
                            X