Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Öğlen büyük ihtimal dışarı çıkmayacağım için Ortigia Sicilia Ambra Nera ve Tiziana Terenzi Dionisio sıktım. Dionisio'nun kirli havasını ara ara özlüyorum açıkçası. Akşam dışarı çıkarsam da Russian Tea kullanırım diye düşünüyorum.

Yorum

• Hermes Nil

Yorum

• Regalien Spade Of Vetiver

Sabah eşimle kahvaltı sonrası parfüm muhabbeti yaparken söz döndü dolaştı bana en çok yakıştırdığı parfüme geldi. Çok ilginç bir şekilde Regaline Vetiver bana çok yakışıyormuş. Geçen günde sabah kullanmıştım ve akşam arkadaş davetinde parfümümün çok güzel koktuğunu söylediler ki parfümü sıkalı en az 8 saat olmuştu. Vetiver parfümleri benim için çok bağırmayan kalıcılığı ve farkedilirliği düşük ama genel beğeniye yakın parfümler olmasına rağmen Regalien Vetiver hem çok güçlü hemde genel beğeni olarak oldukça dikkat çekici. Vetiver, tuz ve minarel notaların başrolde olduğu perormans canavarı. Tarz olarak en fazla benzettiğim parfüm TDC Sel de Vetiver.

Yorum

• Givenchy Pi Fraiche Vintage. Keskin, kremsi, balzamik bi parfüm. Freş ama bir o kadar da tatlı. İlk başlarda keskin nanemsi bir havası var ama sonradan kayboluyor. Orijinali olan Pi'nin daha yazlık versiyonu.

Yorum

• Frederic Malle - Carnal Flower.

Yorum

• Creed Viking...
              Yedeklenmesi gerekenlerden...

Yorum

• D&G Light Blue İntense

Yorum

• Click image for larger version

Name:	53B9290E-C732-4A7E-BA65-8FB9539E9772.jpeg
Views:	217
Size:	873.7 KB
ID:	131930 Al Rehab-Choco Musk ve Rasasi Romance.
                  https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Frederic Malle - French Lover

Yorum

• Önceki gün Nishane Safran Colognisé, dün Nishane Unutamam. Detaylar ilgili başlıkta.

Yorum

• HdP Fidelis

Yorum

• Xerjoff Renaissance

Yorum

• Nishane Muskhane. Bilumum el, vücüt, güneş kremi kokusuna benziyor. Parfüm olarak değil de layerlamak amaçlı kullanılırsa daha iyi sonuç verebilir... Herkese iyi haftalar.

Yorum

• Nishane Wulong Cha

Yorum

• Xerjoff Renaissance

Yorum

İşleniyor...
                                X