Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Temmuz 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün özlediğim için Parfums de Marly Herod sıktım. Tütün bazlı parfümler içinde en sevdiklerimden. Ne keskin ne silik bir tütün. Tatlılığı benim için yazın dahi çekilir seviyede. Tene yakınmış uzakmış şu anlık çok dert etmiyorum.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	1.01 MB
ID:	130258

Yorum

• Amouage Reflection

Yorum

• Tiziana Terenzi Foconero

Yorum

• Nishane Colognise.

Yorum

• L'instant Magic kullandım.Her mevsime uygun,yumuşacık bir koku.

Yorum

• Merchant of Venice Dalmatian Sage

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Jacques Fath Vers le Sud, fısır fısır yazlık..
                  estefanyen

Yorum

• Adp mirto

Yorum

• Opus 5 kullandım ilk kez hala çözmeye çalışıyorum,çözünce haber veririm

Yorum

• Kijan
                        Kijan Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Başlangıcındaki iris ve iris kökü ile sert açılıyor. Orta notalara doğru çiçeksilik ve hayvansallık(civet) ile koku oturuyor. Başlangıcı kadın kullanımına yakın olsa da;orta notalarından sonra erkek kullanımına daha yakın duruyor. Nefis bir parfüm bence,kalıcılığı da üst seviyededir. Kanımca sıcak günlerde dengeli sıkmak gerekir.

• Nishane B612

Yorum

• Xerjoff Nio

Yorum

• Hermes Voyage Parfum- sabah erkenden evden çıkarken 10fis ile kendimi odullendirdim

Yorum

• Hdp 1725

Yorum

• Evet gün gectikce kendimi taniyorum ve anliyorum . Burnumun yoruldugu anlarda oluyo kokusuz gecirmek istedigim keyifsiz anlarimda . Hernekadar maskulen tarafdada olsam , maskülen derken öyle her erkek kokusu maskülen olmuyo onuda belirtmek isterim , mese yosunu olmadan nasil Chpre veya Aromatik olmuyosa masküleninde bi kalibi var ama herneyse . Konumuz Carnal Flower .
                              Çok Feminen olmamakla beraber barizde Feminen ama kullanmakdan geri kalmak istemedigim burnumunda bi koku hakki oldugunu dusundugum bi yapi.
                              Nasilki süt hakki diye bebeklerde bi hak talebi varsa . Her burnunda bi koku hakki oldugunu düsünüyorum .
                              Bu sebeple burnunuzun öteki tarafda yakanizi tutmamasi adina herkesi Carnal Flower koklamaya davet ediyorum .
                              Belki kadin kokusu diyip burun kivirabilirsin fakat detayli bi sekilde kokla bu dünyada olan en güzel cicek kokusunu koklayacagini garanti ederim . Okadar iddaliyimki ha dalinda koklamissin ha ...

Yorum

İşleniyor...
                              X