Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Vira #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kardeşim bende bugün teslim aldım yoğunluktan anca daha yeni açıp bakabildim. Hepsi mükemmel ellerine emeğine sağlık katkısı olan herkese çok teşekkürler ama senin bu emeğinin hakkı çok daha fazla. Az bişey değil 51 şişe bu. Split yapnın halini split yapan bilir tek kelime harikasın

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Elimize yuzumuze bulastirmadan teslim edebildiysek ne mutlu.. Oguz hocaya, Umut a ve Zeynep hanima ve parfumleri ile katki saglayan diger arkadaslara bir kez daha tesekkurler. Onlar gizli ekipteler

Spliti var eden sadece katilimcilardir. Iyi seylere emek verdigimizi umuyorum.

• Mustafa hocam Kargo sorunsuz bir şekilde ulaştı hiç bir sıkıntı yok her zamanki gibi. Bu splitte emeği geçen her kim varsa çok teşekkür ederim sayenizde bir çok yeni parfümlerle tanışıyoruz ve bunun neticesinde zevk dünyamız kabarıyor. Ellerin dert görmesin hocam tekrardan hakkını helal et.

Yorum

• cantona8
      cantona8 Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Helal olsun hocam. O da ne demek dersimize iyi calistik bu sefer. Cok eledik, sevdik ve sectik

• Mustafacım, benim paket de gece elime geçti. Akıntı sızıntı falan yok. Bu operasyonun gerçekleşmesinde payı olan herkese çok çok teşekkürler. Denemem için ekstra gönderilen numuneler için de ayrıca hem sana hem Umut'a teşekkür ediyorum.

Yorum

• Burak' cim benim kargom da ulasti az önce, tekrar tekrar teşekkürler.

Yorum

• Mustafa Hocam dekantların hepsine bakamadım 5-6 tanesini deneyebildim. Histoires Fidelis ve Xerjoff 1861 Zefiro % 100 Şişeli alacağım kokulardan Heleki Fidelis mahvetti beni

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          PinotNoir abi onda hiç şüphem yok. kesinlikle öyle. zaten mutabık olmuştuk bu konularda. Pardon, Fidelis gibi parfümlerin aslında bizlere ne kadar çok olduğunu 10ml'nin.... elimizde o kadar çok var ki.. hepsinden 10ar ml bir seferde yarım ml bile kullnmak çok zor bu parfümleri

• Umut Kurtoğlu
          Umut Kurtoğlu Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          Emin misin ? 3 ml X bitti bugün o_O .. Fabrika X kokuyor

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          bir Umut Kurtoğlu kolay yetişmiyor tabi... biz yetişemedik henüz... sana

• İçişleri bakanından habersiz bu işi halletmem gerek:-))) bir yerlerde 565 TL ye görmüştüm 60 ml olmasa 30 ml kafi benim için. Tekrardan bir bakayım bir de bütçe ayarlamam gerek

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          çok aradım bulamadım. sonra mecbur ladeesse den aldım

• Kargo sağ salim ulaştı. Teşekkürler dostum

Yorum

• cantona8
          cantona8 Yorumladı
          Yorumu düzenleme
          güzel günlerde..

• Kargom geldi. Çok çok teşekkürker !

Yorum

• 11.219 görüntüleme ile kapadın hadi spliti @cantona

Yorum

• benimkilerde sağ salim geldi. her biri ayrı güzel.

Yorum

• Arkadaslar isimlerini yazamadigim dostlarimin kargolari yarin ellerine ulasir. En son dun kargoladim cunku. Ama listeyi almak bir turlu firsat olmadi :/ iciniz rahat olsun bu konuda.

teslim alanlara da guzel gunlerde kullanmalari dileklerimle..

Yorum

• Dün sevgili kardeşim cantona'yı ziyaret ettim, kendisi sağ olsun bu kadar şişeyi split edebilmenin inceliklerini anlattı, ardından da bir hatıra fotoğrafı çektim odasında. ben ikna oldum:

Click image for larger version

Name:	20130722-104511.jpg
Views:	78
Size:	1.40 MB
ID:	21416

Yorum

• promesta
                  promesta Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  cantonam insanların aklındaki soru işaretlerini kaldırayım dedim.

• Umut Kurtoğlu
                  Umut Kurtoğlu Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Hahahaha çok iyiydi

• cantona8
                  cantona8 Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  promesta benim aklımda soru işretleri kaldı şimdi

• Benim kargom da sağlam bir şekilde geldi, çok teşekkür ediyorum.

Yorum

• Heeeeyyyt! Havada uçan, karada ...
                  Kim bu Baraonda'yı splite koymuş ve şişesini almışsa, tiz zamanda şişesini bana ulaştıra...

Yorum

• cantona8
                    cantona8 Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    uzaktan erişim ile gaza gelip az daha 2 şişe alıyorduk ki Umut dur! dedi bana fiyat efsane!! olmasa alırdık belki de

• PinotNoir
                    PinotNoir Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Umut hocam, daha kötüsünü yapalım, elimdeki Baraonda'yı alalım ondan. 😎

• Umut Kurtoğlu
                    Umut Kurtoğlu Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Aynen uyguna bulsam kesin alırdık. Bir de sevip sevmeyeceğin kesin değildi. Alırız yine. Dostlar sağolsun.

• Orjinal yazı sahibi: PinotNoir View Post
                  Heeeeyyyt! Havada uçan, karada ...
                  Kim bu Baraonda'yı splite koymuş ve şişesini almışsa, tiz zamanda şişesini bana ulaştıra...
                  #ısıRma Spliti# ni geçecek mi acaba bu split?

Yorum

İşleniyor...
                  X