Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Yüksek Ml li Düşük Ücretliler Spliti 3 (Ödeme Toplama)

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Biraz geç oldu talepleri ekledim. Split bitiş tarihi olarak 26 Mart tarihini söylemiştim. Taleplerinizi lütfen kontrol ediniz yanlış, eksik, fazla birşey varsa yazınız. Sur Le nil tamamen dolduğu için hemen hemen herkesi 10 ml e fiksledim. Sadece şişeli alan arkadaşımız 40 ml olarak alacak. Sur le nil için başka bir talep almayacağım.

Dior Eau Sauvage EDP 3. şişe açıldı.
    Roma Uomo 2. şişe açıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: connoisseur
      Sevgili arkadaslar, yazilan mesajlar uzerine bir aciklama yapmak zorunda hissettim. Split gayet guzel ilerliyor, katilim gosteren herkese tek tek tesekkurler. Altug'un ozel islerinin yogunlugundan dolayi talepleri islemede biraz gecikme oldu, farkindayiz ama herhangi bir sorun yok. Musaitlik durumuna gore bu aksam ya da yarin sabah liste talep sirasina istinaden guncel halini almis olur. Eksik olmayin.
      Roma uomo şişeli yazar mısınız?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• matrai
        matrai Yorumladı
        Yorumu düzenleme
        Mertus arkadaşımız yazdırmıştı sizden önce sayfanın hemen üstünde talebini görebilirsiniz. Bende 70 ml yazmışım ama isim girmemişim düzelttim şimdi

• Roma umo 10 ml alabilir miyim?

Yorum

• Altuğ hocam Dior Dune Pour Homme için 2. Şişe talebim vardı eklenmemiş. 1. şişedeki 5 ml dekant talebimi de 2. şişeye ekleyelim size zahmet.

Toplamda 25 ml şişeli olarak bana yazıp kapatalım hocam.
        Son Düzenleme KARALARIN_CEMAL; 21-03-19, 15:24. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Talepler eklendi

Yorum

• ...?

Yorum

• Hermes Voyage 3. Şişe açılırsa talibim hocam.
            Dekant olarak da 10 ml Dior sauvage edp ekleyebiliriz.
            Son Düzenleme Fatal1ty; 21-03-19, 15:47. Tarafından yapıldı.

Yorum

• matrai üstat Hermes 24 Faubourg 50ml şişeli ve hermes caleche 80ml şişe almam mümkün mü? mümkünse dekantları sonra bildireyim.

Yorum

• Benim Dior Eau Sauvage Parfum 10+ 70 ml gibi gözükmüş sadece 70mlşişeli olucak Altuğ Bey.
                Teşekkürler

Yorum

• Altuğ hocam ayrıca 10 ml de hermes Nil rica etmiştim @kitonmen benim 10 ml talebimi alabilirsiniz demişti bilginize

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme Taskin_gul; 21-03-19, 18:36. Tarafından yapıldı.

Yorum

• 10 ml kadar dior dune rica etmiştim ama yer kalmadı bana sanırım. biri iptal ederse 10 ml ben alabilirim memnuniyetle.

Yorum

• Chanel/Allure-Homme-Sport-Eau-Extreme 2. Şişeli talebim saniye ile kaçırdım. 3. Şişe açılır mı?

Yorum

• 10 ml - costume national scent
                        10 ml - costume national homme
                        10 ml - chanel de bleu edp
                        10 ml - hermes nil

bunlar varsa almak isterim Altug hocam.

Yorum

• Versace Pour Homme Dylan Blue 20 ml rica edebilirmiyim.

Yorum

• Armaf Club de Nuit Intense 10 ml rica edebilir miyim ?

Yorum

İşleniyor...
                            X