Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Shl 777 Black Gemstone

Yorum

• Click image for larger version

Name:	E5C895A9-F3AB-4E6C-8237-DCF174F104CC.jpeg
Views:	238
Size:	86.1 KB
ID:	122481
      Puredistance White 😍 ve Alghabra Poem of Damas 🤢
      https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Oj Vanille d'Iris

Yorum

Name:	
Views:	0
Size:	1.60 MB
ID:	122490
          فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• Alaia..Menekşe'nin ön planda olduğu, misk tabanlı çok tatlı olmayan floral deri yorumu.

Yorum

Name:	40C7101E-E7C7-46A8-AEB1-F7AC812708AF.jpeg
Views:	202
Size:	286.7 KB
ID:	122502
              Son Düzenleme Makedon; 20-04-19, 18:30. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Antalya havasına Hermes Eau intense Vetiver.

Yorum

• Xerjoff - Ceylon kullandım. Toplu taşıma, toplantı vb. sosyal ortamlardan sıkıldı ve yalnız kalmaya ihtiyaç mı duydunuz. Karşınızda çözümü...

Kullanılan doğal geyik miski ve laos ödü oldukça baskın ve çok hayvansı. Ayrıca bu hayvansallığa ceylon çayından gelen hafif ekşimsi dumansılık ve baldan gelen tatlılık da eklenmiş vaziyette. Kullanımı oldukça zor. Performansı da bir hayli güçlü olunca iki fıs ile tüm günü geçirebilirsiniz.Kesinlikle deneyimli burunları bilezorlayabilecek derecede zor birhayvansallık ile kör alışa kimsenin cesaret etmemesini önereceğim bir koku olur..

Yorum

• protectedsugar hocamın hediyesi Yves Saint Laurent - Rive Gauche pour homme.
                    ​​​​​​
                    Milenyumun başında çıkmasına rağmen 70-80'ler kuşağından kopup gelen centilmen erkek kokusu, klasik bir fujer... Lavanta, paçuli, tonka belirgin hissediliyor. Ne istediğini ve sınırlarını bilen, onunla konuşurken ayağınızı denk almanızı gerektiren (fakat antisosyal olmayan) erkeğin kokusu. Yaşına rağmen zamansız kokulardan biri, Fougere platine, Beau du jour vs derken öykünüldüğünü görüyorum. Bir kadında da nasıl dururdu, merak etmedim değil.

Yorum

• Rayiha
                      Rayiha Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Kadın versiyonunu kullanmıştım bir süre. Hafif tatlı bir lavanta arıyordum, deneyeceğim

• Frozenwings
                      Frozenwings Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Rayiha, öneririm. açılışındaki keskin lavanta yatıştıktan sonra kremsi, pürüzsüz bir koku olarak devam ediyor.

• Estee Lauder Modern muse le rouge...harika bir kompozisyon tam benim tarzım 😍

Yorum

• Mefisto Gentiluomo

Yorum

• avalon
                        avalon Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        Özellikle gentiluomo ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum hocam.

• Amouage Portrayal Man.
                      Bugun Uzay Exclusive Bulent sayesinde deneme firsati buldugum ve cok merak ettigim Portrayal Man kullandim.
                      Ilk duyuruldugundan beri benim begenilerime pek uymayan Reflection yerine kullanabilecegim bir parfum olarak aklimda hep yer etmisti.
                      Agirlikli olarak maskulen floral tonlara hakim bir konsept bekliyordum ki kullaninca yanilmadigimi anladim.
                      Bence cok karmasik ya da kompleks bir parfum kesinlikle degil. Ustelik acilistaki aci menekse ve vetiver bazi burunlari rahatsiz da edebilir ama benim acikcasi bu keskin hava gayet hosuma gitti.
                      Sonrasinda gelen baharatli ve odunsu hava net bir ardic kokusu ile birlesince parfum cok daha guzel bir hal aliyor.
                      Yazdan ziyade bahar aylarinda kullanima daha uygun gibi gozukse de ben yazin da kullanabilirim.
                      Kalicilik ve silaj son cikan Amouage parfumleri gibi gayet basarili.
                      Mayis ayi basinda Turkiye'ye gelince satin almayi planliyorum.

Yorum

• Akşam için Adp - Colonia Leather. Başlangıcı bana Tom Ford - Tuscan Leather'ı hatırlattı. Özellikle gül ve deri kombinasyonunu Tuscan Leather'a nazaran daha çok beğendim. Özellikle daha az tatlı olması, onu daha maskülen yapmış. Tuscan leatherda ki o sev yada terket koku karakterine nazaran Adp Leather daha genel beğeniye uygun bir parfüm olmuş. Tabi genel beğeniye oynayan desekte genel beğeni konusunda herkes tarafından bu parfümün sevilmeyeceğini garanti edebilirim

Yorum

• Nishane Hacıvat

Yorum

• Frederic Malle - French Lover bi süre kullanmayınca hemen özletiyor kendini

Yorum

İşleniyor...
                            X