Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Xerjoff Star Musk

Yorum

• Nishane Hacivat ile sandık başkanlığının dayanılmaz hafifliği

Yorum

• French Lover

Yorum

• Vintage Jean Paul Gaultier Le Male

Yorum

• Hermes eau tres fraiche

Yorum

• Bleu de Chanel edp, nezamandır kullanmamıştım özlemişim basit ve güzel kokusunu

Yorum

• İnitio Oud For Greatness

Yorum

• Armani Si kullandım.Son günlerde en severek kullandığım parfümlerimden.

Yorum

• Guerlain L'instant de Guerlain edp kullandım , dün de Magic kullanmıştım , ikisi de ayrı ayrı güzel parfümler , ama turunçgilli beyaz çiçekli vanilya parfümü olarak L'instant de guerlain bi adım önde benim için 😊

Yorum

• Rayiha
                      Rayiha Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Canımı çektirdiniz ama, gidip bir fıs sıkayım Magic'ten önde gelir benim için de. Çok farklı bir havası var bu parfümün. Kendimle çok özdeşleştiremesem de koklamaktan çok keyif alıyorum, evdeyken kullanıyorum daha çok.

• Tuberose
                      Tuberose Yorumladı
                      Yorumu düzenleme
                      Sevgili Rayiha aynen ne güzel bir havası var nasıl güzel kokuyor değil mi 😀 bence dışarıda da kullanın , tam bu ayların kokusu çünkü...

• Ambre İmperial Van Cleef & Arpels

Yorum

• Sospiro Accento - açılışından meyve patlaması yaşıyorsunuz diyebilirsiniz *aha yine Erba Pura* . Acilistan bir sure sonra özellikle o ananas sizi alıp götürüyor ,sürekli elinizi koklamak istiyorsunuz. kabul açılışı biraz feminen geldi ama sonra orta notalarda çok iyi dengelenmiş benim gibi masculen kokulardan hoşlanan biri içinde rahat sekilde kullanılabilir. Kalıcılık olarak Sospiro dan beklenen bir davranış yapmışlar ve +8saat sürüyor. Her mevsim kullanabilirsiniz.
                      Sospirodan bu 4.koku (Erba Pura, Opera, Capriccio ve Accento). Favorim ise Erba ve Accento(her ikisininde yeri ayrıdır). Erba tek düze bir parfum açılışından bitişine kadar aynı çizgide ilerliyor ama Accento ise değişken olduğu için sizi sıkmaz

Yorum

• Hermes Fraiche. Bir parfumun ozune sadik kalarak nasil daha fresh olabilecegini gosteren muhtesem bir basyapit bana gore. Bir benzerini lalique encre noire sporttada gormustuk. Ozellikle yazlik bir parfum arayan ve siradan aquatik birbirinin kopyasi parfumlerden skilmis olanlara ilk tavsiyem bu olurdu.

Yorum

• Bleu de chanel edt

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Caldion Night
                            Muadili olduğu ve artık üretilmeyen Lanvin Arpege Pour Homme'a en iyi alternatif

Yorum

• Creed - Aventus For Her

Son 1 fıs kaldı özleyeceğim seni

Yorum

İşleniyor...
                              X