Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Şuan sağ tarafım channel egoiste kokuyor... ben Ben değilim şuan efendim, Allahım sana geliyorum...
    Sol yanımda da Dolce Gabbana by olsaydı inanın bana herşeyi yaptırabilirdiniz.

Yorum

• Alexandrea - Zafeer Oud Vanille

Oğlumla marketteyken 2 kişi sordu
      Bende bi havalar sanırsın dizi oyuncusu

Yorum

• Tom Ford Oud Wood, markanın en sevdiğim kokusu

Yorum

• Aksam keyfi icin iki fis Dioressence Monsieur. Eski kafa deyip gecmemek lazim. Lazim oluyor Cok degisik bi paculi kullanimi var. Gerisi NY Intense gillerden.

Yorum

• ermenegildo zegna indian spice....serge arabie sıktığmda aç karnına 2 kilo elma yemiş hissiyatını bu parfümdede yaşadım..birbirlerine çok yakınlar ama indian spice daha kullanılabilir gibi geldi..notlarda deri ve meyve yok ama ben derili sütlü tütsülü baharatlı meyveler algıladım.. çay yerine rom benzeri içki notu aldım.güzel parfüm hoşuma gitti.kalıcılıkta hiç fena değil.
            Son Düzenleme ssselçuk; 28-03-19, 22:00. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ssselçuk View Post
              ermenegildo zegna indian spice....serge arabie sıktığmda aç karnına 2 kilo elma yemiş hissiyatını bu parfümdede yaşadım..birbirlerine çok yakınlar ama indian spice daha kullanılabilir gibi geldi..notlarda deri ve meyve yok ama ben derili sütlü tütsülü baharatlı meyveler algıladım.. çay yerine rom benzeri içki notu aldım.güzel parfüm hoşuma gitti.kalıcılıkta hiç fena değil.
              Bu parfumle ilgili benim de yorumum buna benzer. Kalitelerini kiyas etmeye gerek yok ama bu daha kullanilir gibi.

Yorum

• Stendhal Elixir Blanc. Uzun zamandır kullanmamıştım. Hafif tatlı, bolca pudralı, hatta biraz da tozlu. Ne zaman koklasam birbirine karışmış pudra ve sahne kokusu içinde uçuşan balerinler gelirdi gözümün önüne, o yüzden bu akşam baleye giderken benimleydi. Çok da güzel bir seçim oldu, kendimi neredeyse sahnenin içindeymişim gibi hissettirdi çünkü...

Yorum

• Lagerfeld
                  Lagerfeld Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Satranç maçımızda yanlış hatırlamıyorsam At Stendhal Elixir idi ?

• Rayiha
                  Rayiha Yorumladı
                  Yorumu düzenleme
                  Doğru hatırlıyorsunuz, beyaz takımın atıydı. Zarif ve güçlü

• Lagerfeld
                  Lagerfeld Yorumladı
                  Yorumu düzenleme

• TF-Oud Wood

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• PDM Layton - bu parfümü sıkarken aklımda ağır gürme bir koku bekliyordum, nasıl desem forumda bu koku için hype oluşturulmuş durumda. Hatta birisinin sözü aklımda *ya dolara ya Laytona* ama kokuyu sıktıktan sonra ben direkt çocukken lolipop şekerler var ya koku hafızam ona gitti, yüksek ihtimalle içindeki elma aromasindan(elma suyu olarak geliyor bana) kaynaklanıyor. Şunu söyleyeyim parfüm güzel harmanlanmış, aromatik bir parfüm hazırlamışlar, seveni hasta olani çıkacaktır hatta bu görüşlerime de karşı çıkan olacaktır.unutmadan unisex birazda feminen tarafa diyebilirim, eğer benim gibi masculen kokulardan hoşlanıyorum diyorsanız sizin için hafif kaçabilir

Yorum

• Clive Christian C Green Floral with Scottish Heather

İsminin hakkını verenlerden...

Yorum

• Ysl la nuit lhomme edt ile cumayı karşıladık.

Yorum

• L'artisan Traversee Du Bosphore

Yorum

• Kemi - Aurum, sulu sulu tatlı çilekleri çikolataya bulamışlar öd ve paçuliyi birinci sınıf gül ile harmanlamışlar ve ortaya Aurum çıkmış

Yorum

• Elie Saab: Essence No. 6 Vetiver....

Yorum

• House of Cherry Bomb Tobacco Cognag tütün ve balın en güzel hali...

Yorum

İşleniyor...
                              X