Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Xerjoff - Ivory Route
    Son Düzenleme Azzura; 27-02-19, 13:10. Tarafından yapıldı.

Yorum

• avalon
      avalon Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Hocam ivory rouge ile ilgili bir yorum alabilirmiyim sizden Merak ettiklerim arasında.

• Azzura
      Azzura Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      bol sandal ağaçlı (vanilyamsı bir hissi var) hafif tobacco vanille benzer baharatla harmanlanmış bir koku. Ara ara YSL tuxedo izleri de açılışta verdi. Baya performanslı ve yılanoğlu diyebilirim

• Xerjoff Casamorati 1888

Yorum

• Terre D'Hermes Pure Parfum ile güneşli bir güne merhaba (20°)... 2008 versiyonu çabuk bitmesin diye bunu tercih ettim...

Yorum

• Dior Homme Parfum. Bunun kokusu bazen acı bazen de yumuşak geliyor çözemedim bir türlü. Sanırım karnımın açlığı ile tokluğu algıyı etkiliyor.

Yorum

• Boss Bottled Intense

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Yorum

• Ormonde Jayne - Black Gold
            Bu markadaki son ürün denemem. Başlangıcı oldukça yapay ve sentetik, neyse ki çok uzun sürmüyor. Bu markanın tüm kokularında bu sentetiklik var fakat diğerlerinde bu rahatsız edici his yok idi. Sonrası daha dingin ve naif. Tene yakın kalıyor. Bana göre, Nawab ve Montabaco daha başarılı.

Yorum

• Issey Miyake Dissey Pour Homme Vintage
              Ne desem güncelin çok ötesinde..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Frozenwings
                Frozenwings Yorumladı
                Yorumu düzenleme
                Aah ah diyorum. Güncelinin 2 saat süren keskin ve buruna batan haline kıyaslayınca eskisinin değeri anlaşılıyor.

• Karl Lagerfeld Classic(vintage 1990 öncesi) - Buruk turunçgillerin kralı . Tozlu bir turunçgil ile açılıyor, orta notalara doğru paçuli daha baskınlaşırken kapanışta turunçgil ve paçuliye amber eşlik ediyor. Katmanlı ve derin bir parfüm. Kesinlikle maskülen bir tarzı var. Biraz eski kafa ama kalitesi bana göre tartışılmaz

Yorum

• Serge Lutens - Chergui

Yorum

• Hermes Terre D'Hermes 2008

Yorum

• Bentley intense

Yorum

• MFK - Absolue pour le soir.
                      Bal, kimyon, misk ve gül; nefis bir oryantal. Yalnız sabah sıktığımda bir saat içinde ten kokusuna dönmesi şaşırttı. Ama bir açıdan da iyi, artık günlük kullanabilirim.
                      Son Düzenleme Frozenwings; 27-02-19, 17:47. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Kenzo kenzo

Yorum

• Zehirli sümbülteber.. Franck Boclet :

https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Pazartesi İmaginary Authors Memoirs of a Trespasser. Bugün Slumberhouse Baque. MoaT, gourmand gibi görünen ama odunsuluğun ve reçinelerin ciddi katkısıyla müthiş dengeli bir vanilya parfümü olmuş. Performans olarak da ortalamanın üstünde. Olumlu yorumlar da aldım. Özetle çok beğendim. Baque ise çok güzel başlayan ortalama devam eden iyi,hoş bir parfüm. Büyük ihtimalle kayısıyı pek yakıştıramadım. Adını koyamadığım bir olmamışlık var ama keyifli sayılabilecek de bir koku. Performansı iyi tabi ki de.
                            Son Düzenleme caliban; 28-02-19, 01:55. Tarafından yapıldı.

Yorum

İşleniyor...
                            X