Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Xerjoff - Mefisto

Yorum

• Nicolai - Patchouli Intense

Yorum

• Ysatis
        https://www.fragrantica.com/member/789115/

https://www.instagram.com/sebnemin_dunyasi/

Yorum

• Prada Amber Intense (Pour Femme)

Baskın bir paçuli, reçineler ve bana bu kokuyu en çok sevdiren şeylerden birinin coumarin olduğunu bunca zaman sonra keşfetmek :-)
          Paçulisi çok lezzetli. Tertemiz kullanılmış, paçuli notası sevmeyen bile rahatsız olmaz (bence) tozlu, küflü, ıslak v.s. değil.
          Müthiş de bir kalıcılık. Etraftaki niche kılığındaki "palyaço" parfümlere fark atacak kalitede ve tabii ki üretimi durmuş durumda.......

Click image for larger version

Name:	375x500.8303.jpg
Views:	203
Size:	27.8 KB
ID:	122933

Yorum

• Minty
            Minty Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Bu parfümse eğer kendisiyle kontağa geçip nereden temin ettiğini sormanı rica ediyorum :-)) Evet, içinde yani dogrusu cam şişenin üstünde Prada Amber yazıyor, bu bordo renkli olan şey parfümü çevreleyen karton paket, şişeymiş gibi göz yanılsaması yaratıyor..

• Medea
            Medea Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Yazdığını geç gördüm. Daha biraz önce konuştum kendisiyle. Yarın gelecekmiş, sorarım

• Minty
            Minty Yorumladı
            Yorumu düzenleme
            Çok mu şanslıyım ? :-)) Umarım aynı parfümdür bahsettiğimiz, takip edip çantasından çalabilirim :-))

• Aventus

Yorum

• Amouage Reflection - Kalıcılık ve koku harika hele de bugünlerde havalar ısınmaya başladı bir adım öne çıktı.

Yorum

• Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	2.09 MB
ID:	122945
              فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ

Yorum

• La Nuit de L'homme Vintage, müthiş bir dna gerçekten keşke daha performanslı olsa

Yorum

• jo malone- nar suyu. kullanımı inanılmaz keyifli eğlencelik parfüm.

Yorum

• Mancera cedrat boise bu aralar elim hep bu parfüme gidiyor meyveleri işleyişi hoşuma gidiyor , övgü alanda bir parfüm.

Yorum

• Jovoy - Remember me. Yalnız bu bipolar havada zorladı, sabahları soğuğa uyum sağlarken öğlen sıcağında ağır hissettiriyor.

Yorum

• Xerjoff Renaissance...
                        Sabah mdci fetes persanes kullanmıştım sıcakta boğunca duştan sonra ufkumu açtı

Yorum

• Joop Femme

Yorum

• Dün Insolence,EDP kullanmıştım.Bu sabah uyandığımda,yeni parfüm sıkmışım gibi sürekli burnuma geliyordu kokusu.Mis gibi menekşeler....
                            Bugün ise Narciso Rodriguez For Her kullandım.Geçenlerde kızımla alışverişe gitmiştik.Kabinin önünde kızımın kıyafet denemelerini beklerken biri geçti yanımdan,buram buram For Her siyah şişe kokuyordu.Bir anda ortamın havası değişti.Çok gizemli,ışıltılı ve hoş geldi kokusu.Esmer,uzun kıvırcık saçlı genç bir kızdı kullanan ve çok yakışmıştı ona.Hiç bu kadar güzel gelmemişti kokusu bana.Bugün aklıma geldi ve kullandım.Gerçekten hoş bir parfüm.

Yorum

• Libra
                              Libra Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Kesinlikle👍🏼For Her EDT,kendi üzerimde çok yoğun hissedemediğim bir parfüm ama yayılımı iyi aslında.Başkasının üzerinde duyunca da hoşuma gidiyor.

• Minty
                              Minty Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Libra Tuberose İkisi de çok özel kokular. Siyah şişeli NR EDT çok cesur bir parfüm, hem de bir designer olduğunu düşünürsek. Tatsız bir dönemde kendimi iyi hissetmek için almıştım, şimdi ne zaman sürsem kendimi berbat hissediyorum :-)))) Koku hafızasının gözü kör olsun :-))

• Tuberose
                              Tuberose Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Bugün de Guerlain Insolence kullandım dayanamadım sevgili Libra 😁 resmen canım çekti dün bu yorumunu okuyunca...çok güzel çok özel bir koku...hem iris hem menekşe o kadar etkileyici ki.
                              Minty Aysum NR edt de sende ne hoş ne asil durmuştur keşke kötü anıları çağrıştırmasaydı

• Givenchy Dahlia Noir ... tüm gün boyunca pudra bulutu içindeyim

Yorum

• Libra
                              Libra Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Çok severim.En fazla bebek pudrası kokuyorsun yorumunu aldığım parfüm☺️
                          İşleniyor...
                          X