Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Bugün Hangi Parfümü Kullandım? Nisan 2019

Çökme
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Bugün de Amarige kullandım.Eşim sevmiyor ama çocuklar çok beğendiler kokusunuYoğun çiçeksi,parlayan,dikkat çeken bir kokusu var ama aynı zamanda gizemli,oryantal bir havası da var.Bir çok şeyi içinde barındıran,etkileyici bir parfüm olduğunu düşünüyorum.

Yorum

• Nishane Fan Your Flames kullandım hindistan cevizi ekseninde oluşturulan bir parfüm olunca ister istemez insanın aklına Virgin Island Water geliyor, karşılaştırma yapmak istedim ama başaramadım ikisininde farklı yönlerini seviyorum, birisi yaz için, diğeri geri kalan tüm mevsimler için, sanırım ikisini de istiyorum

Yorum

• Montale Red Vetyver

Yorum

• Roberto Cavalli Uomo Silver Essence. Normal Uomodan daha başarılı buldum. Performansı da yeterli.

Yorum

• Mfk Aqua Universalis
            Temiz çiçekler sabunsu hissiyatı ile açılış ve orta notalarda kaliteli ve rafine kaliteli parfüm hissiyatı sunan feminen tarafa daha yakın hoş bir parfüm.

Yorum

• Reflection

Yorum

• lartisan poivre piquant

Yorum

• Prada l'homme intense. Normalinin daha karanlık ve yoğun hali. İris ve deri birlikteliğini ideal ve çoğu zaman başarılı bulsam da yeni nesil mıktanıs(son çıkan çoğu birbirinin kopyası şekerli kokuların çimentosu) tonka'nın tatlılığı biraz az olsaymış çok daha başarılı bir koku olabilirmiş.

Yorum

• Channel Antaeus - Uzun zaman olmuştu bu hazinemi kullanmayalı. Açılışı muazzam, ortalığı buram buram korkutuyor, özel bir koku olsun istedim. Toplantıya gidiyorum, 5saatlik yol var

Yorum

• Dior homme intense

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• SON KEZ Alexandre J - Zafeer Oud Vanille

Yorum

• serin havaların son demlerinde valentino uomo intense

Yorum

• Nishane Colognise

Yorum

• Alexandre.J The Collector Silver Ombre.. Denediğim en güçlü gül ve amber kokularından birisi.

Yorum

• Incident Diplomatique

Yorum

İşleniyor...
                                X