Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Spliti v.3 + UzayExclusive Damping (ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Başka bir forum splitinde uygulanan kural burada da geçerli kılınabilir düşüncesindeyim ki o da şöyle; splitlerin amacı herkesin faydalanması ve paylaşması olduğu için şişe kapmacanın önüne geçilmesi için şişeli alan kişi şişe başına en az 1 ya da 2 tane de başka kokulardan dekant alsın.

Yorum

• matrai
      matrai Yorumladı
      Yorumu düzenleme
      Bu gibi çeşitleri kuralları zaten forum açıldığından beri uyguluyoruz biz. Son derecede başarılı oluyor.

xPixa zaten 1 siseli talepte bulunan mecruben 3 dekant almak zorunda bu forumda da.

Yorum

Bence şişe başına dekant alma ve ilk 24 saat için veya kişi başına 1 şişe hakkı olursa iyi olur diye düşünüyorum.

Yorum

Bildiğim kadarıyla zaten 3 dekant kuralımız var.
        Eğer şişe sınırı olacaksa da ilk gün yeterli diye düşünüyorum. Split sonunda şişeli talep olmadığı için dolmayan parfümler olacağına, ilk gün sonunda şişeli talep almayan parfümlerin, isteyen kişilerce (daha öncesinde şişeli talebi olsa da) alınması hepimiz için yararlı olur düşüncesindeyim.
        Bu arada ekleyeyim; ben henüz bir yıllık üyeyim. Amacım sadece fikrimi beyan etmek. Yoksa her şarta memnuniyetle uyarım

Yorum

mueve arkadaşımın önerisi mantıklı. Sıkışıklığı önleyebilir.

Yorum

Saati süpriz olsun sonra site çöküyor

Yorum

İlk gün içindeki sınırlama bencede mantıklı zaten ilk açılışta yoğun ilgiden site çöktüğü için giremediğimiz olabiliyor o sırada girebilenler için oldukça avantajlı bir durum ortaya çıkıyor

Yorum

Haklısınız Altuğ bey.
                Ben de bahsettiğiniz sebeplerden dolayı "normal splitler icin değil de forum içi splitleri için düşüncem" diye belirtmiştim.

Yorum

Bir saat dilimi belirlenmeli en azından. Sürekli siteye gir çık şarj dayanmıyor ve tam split zamanı sarjsız kalma ihtimali oluyor. Misal 17.00 dan sonraki bir süre içinde denirse o saate kadar istim üzerinde olunmaz. Ve o saate kadar ki pskolojik mental yorgunluk minimize edilmiş olur.
                  Son Düzenleme Forsy; 13-02-19, 20:02. Tarafından yapıldı.

Yorum

Sevgili dostlar hepinizin yazdiklarini teker teker ve dikkatlice okuyorum. Cikarimlar yapmaya calisiyorum.

Uye icin "siseli almak icin almis olmayacak yani degecek", "tek kursunum var ise onu da 12den vurayim" ya da "gercekten cok istiyorum, kacirmamaliyim. Ama bunun karsiliginda da splitteki baska parfumlere destek olup biraz fedakarlik yapmaya raziyim" gibi bir durum karsisinda getirilmis bi kural. Yani siseli almak icin yapilak fedakarligin degmesi durumu... Ben bu yonden bakiyorum. Agirlikli gorus ilk gun icin sadece tek siseli talebi olmasi yonunde anlasilan. Parfum sayisi cok fazla olacak. 100 adet ortalama. Katilim fazla. Dolayisiyla talep gormeyen parfumler uzerinde israr edilmeyecek. Ilk gun icin yalniz 1 adet siseli yazdirabilme kurali bu yonden de mantikli geliyor. Zaten 2 3 gun icerisinde splitin durumu belli oluyor. Talep var mi yok mu? Asagi yukari ne kadar bir is yuku cikacak falan. Ben olumlu buldum sahsen. Uzerine biraz daha dusunup magduriyet veya haksizlik ortaya cikmamasi acisindan kurallari yeniden duzenleyecegim.

Buradaki en buyuk guvencem saygideger uyelerimiz. O sebeple kimsenin iyi niyetinden suphemiz yok.

Yorum

Yaklaşık 100 kokunun yer alacak olması baya iddialı, bir heyecan yaratmadı değil

Yorum

Cumartesiyi iple çekiyoruz hocam o zaman büyük bir split olucak ve ilk gün için 1 şişe kuralı gerçekten şişelerin paylaşılması açısından çok mantıklı

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Yorum

Sayın Cantona8, liste 100 parfümde kapandı mı yoksa eklemeler olabilir mi, uzayexclusive instagram sayfasından yaptığı indirimleri splitte değerlendirmemiz mümkün müdür, tabi zaten listede değillerse

Yorum

• cantona8
                            cantona8 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Listeyi kapatmadim ama cok fazla parfum sadece karisikliga neden olacak diye dusunuyorum. Forum ici spliti olmaktan cikmasin oncelikle forum ici hedefine ulassin diye baska pardum eklemedim listeye. Ama o indirimler de yenilir yutulur cinsten degil bence ayri bir split sayfasini hak ediyor onlar. Orada da epey bir parfum var cunku. Bulent bey yapmis yine yapacagini.
                            Son Düzenleme cantona8; 14-02-19, 13:45. Tarafından yapıldı.

• ufuk.mercan
                            ufuk.mercan Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            kesinlikle , tek şanssızlığı bizim splitle çakışması

Uzayda güzel indirim var sahiden dün Mdci Cuir Garamante aldım çok klas genel beğeniye açık bir parfüm. Hatta Bülent abi forumda bahset demişti bu kokudan. fiyatı uygundu spliti yapılabilir...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufuk.mercan
                            Sayın Cantona8, liste 100 parfümde kapandı mı yoksa eklemeler olabilir mi, uzayexclusive instagram sayfasından yaptığı indirimleri splitte değerlendirmemiz mümkün müdür, tabi zaten listede değillerse
                            Hocam uzay o indirimi promosyon olarak çogunlukla tek parfümd geçerli olarak yapıyor splite verip onu en az 20 gün rezerve etmektense reklamını yapıp hemen paraya çevirmek daha mantıklı olacaktır splite vermez yani bence.
                            Burda yapılabilecek şey o parfümlerden alabilen kişilerin splitle paylaşması yönünde olabilir ki o yönde bir beklentim var alan forumdaşlarımızdan tabiki paylaşmak isterlerse.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Yorum

İşleniyor...
                            X