Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Spliti v.3 + UzayExclusive Damping (ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Monty ile ortak kargomuz ulaştı, harika bi paketleme, eksiksiz gönderim, ellerinize sağlık çok teşekkürler

Sent from my SM-G950U1 using Tapatalk

Yorum

• Ben de kargomu aldım. Mustafa hocam basta olmak üzere emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum

• Kargoyu teslim aldım
        emekleriniz için çok teşekkür ederim

Yorum

• Organizasyon: Her zamanki gibi sorunsuz
          Kargo: Her zamanki gibi özenli sapasağlam
          Kokular: Her zamanki gibi, denemek / sahip olmak için can attığımız
          Kargo ücreti: Her zamankinden bile düşük
          Sonuç: Paranın satın alamayacağı şeyler için; Cantona ve splitleri...

Eline, emeğine, gönlüne sağlık.

Yorum

• Mustafa hocam, dekantlar problemsiz şekilde ulaştı. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Yorum

• Elleriniz dert gormesin matrai ve cantona8 . Kargo fiyati ayri kokular ayri guzel.
              Bu bes ml lik siseleri de nereden aldiginizi ogrenmek isterim Mustafa hocam. Zira cok hosuma gitti. Emegine saglik...

6055P cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Mustafa hocam,
                Kargo geldi, emeklerinize sağlık. Teşekkürler.

Yorum

• Her zamanki gibi özenli paketiniz için çok teşekkürler. Ben de aldım paketimi. Düşük kargo ücreti için de ayrıca teşekkürler

Yorum

• Paketimi sorunsuz ve eksiksiz şekilde teslim aldım. Özeni ve uğraşları için cantona8 , kargolama konusunda yaptığı güzellik için matrai ve parfümlerini bizimle paylaştıkları için diğer forum kullanıcılarına teşekkür ederim. İlk başta düşünülenden daha büyük ve zorlu bir split oldu sanırım, herkese geçmiş olsun.

Yorum

• Mustafa Bey kargom geldi, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, herşey için teşekkürler.

Yorum

• Kargom sorunsuz bir şekilde ulaştı, cantona8 ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Yorum

• Benimde kargom ulaştı. Emeği geçen herkese özellikle de Mustafa hocama çok teşekkür ediyorum.

Yorum

• Kargom elime ulaştı çok teşekkür ediyorum elinize emeğinize sağlık

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Benim kargomda geldi.Teşekkürler tüm emekleriniz için Mustafa hocam 🙏🏻😊

Yorum

• Üstad kargomu sorunsuz teslim aldım. Emeğin için hassaten teşekkür ederim. Kargo ücreti içinde ayrıca teşekkürler Altuğ beye..

Yorum

İşleniyor...
                                X