Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Spliti v.3 + UzayExclusive Damping (ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Mustafa Hocam bence de vaktidir artık,bir split çok iyi gider Bende de bir kaç şişe var,ekleyebiliriz.Şimdiden kolay gelsin..

Yorum

Mevsim geçişindeyiz neredeyse. Hoş olur bence.

Yorum

Benim splite ekleyeceğim çok koku yok alıcı tarafında seve seve rol alırım ancak xerjoff join the clup mavi şişeli serinin Don comondante 40 Knots ve diğer parfümleri, rönesans zefiro naxos uden nio lua gibi diğer seri parfümleri tedarik etme noktasında yardımcı olabilirim, mustafa hocamla koordineli şekilde . eğer bu yönde talep olursa lütfen bildirin çalışmalara başlayalım

Yorum

Naxos ile ilgili herhangi bir çalışma olursa sevinirim

Yorum

Benim fikrimce ilkbahar ve yaz ağırlıklı bir split olursa çok daha güzel olabilir.

Yorum

Kesinlikle çok iyi olur diye düşünüyorum

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Amouage yada Chanel Exclusifs spliti olsa süper olur

Yorum

Tauer markasınada uygun fiyattan ulaşabilicek birisi varsa splite katmak harika olur

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                    KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Ne zannediyor bu Tauer kendini? Adamı hasta etmesin (-:

• ufuk.mercan
                    ufuk.mercan Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Kendi sitesinde 99$ aslında mesela LDDM, ülkemizin koşullarında bu hale geliyor sanırım

• xPixa
                    xPixa Yorumladı
                    Yorumu düzenleme
                    Tauer parfümler Dubai duty free'de satılıyor mu fikri olan var mıdır?

# Güncelleme: Şu anki duruma göre, hafta içinde toparlamayı yapıp hafta sonu başlığı açabiliriz gibi duruyor. #

Yorum

Yaz ağırlıklı olursa ben de katılmayı isterim.

Yorum

Harika haber

Yorum

# Değerli düşüncelerinize ihtiyacım var. #

-Split açılış tarihinde bir saat belirleyelim mi? Yoksa gün içinde diye sürpriz bir saat mi verelim? Ayrıca şişe kapmaca yaşanmaması için de bir takım kurallar eklemeyi düşünüyorum? Fikirler, fikirler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cantona8
                          # Değerli düşüncelerinize ihtiyacım var. #

-Split açılış tarihinde bir saat belirleyelim mi? Yoksa gün içinde diye sürpriz bir saat mi verelim? Ayrıca şişe kapmaca yaşanmaması için de bir takım kurallar eklemeyi düşünüyorum? Fikirler, fikirler...
                          Günü belirleyelim ancak saat süpriz olsun derim 😌

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

hocam saat olmalı ancak konuyu takip etmeyelim derim. çünkü herkese site ayrı ayrı bildirim gönderince site ister istemez yavaşlıyor ve giremiyoruz. o arada girebilen arkadaşlar çoktan spliti silip süpürmüş oluyor

Yorum

O halde "şişe kapmaca" konusunda ben de fikrimi arz edeyim: normal splitler icin değil de forum içi splitleri için düşüncem, ilk 24 saat her kullanıcının en fazla 1 şişe talep hakkı olabilir.
                              Splitlerin paylaşım ve deneme amacına ek, forum içi splitleri tam bir dayanışma durumu oluşturuyor; parfümlerini elinden çıkarmak isteyenler ve farklı parfümler denemek isteyenler...
                              Bu sebeple ilk 24 saat bir şişeli herkesi mutlu eder diye düşünüyorum.

Yorum

• matrai
                                matrai Yorumladı
                                Yorumu düzenleme
                                Bu kuralı zaten splite göre değişitirip esnetebiliyoruz. Önemli olan burada doğru bir öngörüde bulunabilmek. Mesela bazı parfümlerde adet sınırı olmuyor o zaman ben serbest bırakıyorum. Bazen çok sınırlı oluyor alınabilecek dekanta bile sınır koyuyorum. Bazı zaman oluyor tek tip talep alıp şişeyi kura ile veriyorum. Demek istediğim her splitin kendine göre bir kuralı oluyor.
                            İşleniyor...
                            X