Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# Forum İçi Spliti v.3 + UzayExclusive Damping (ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Orjinal yazı sahibi: Laborman
    Mustafa Hocam. Normalde özel mesaj yoluyla yazıyordum ama Split içerisinde yazmak istedim. Sizi havuz Split yapmaniz yönünde yönlendirdigim ve şu ana kadar gördüğüm kadarıyla talepler sınırlı olduğu için sorumluluk hissettim. Katkım olması açısından Splite katkım olan urunlerde ml.si 10 tlye kadar olan urunlerde 1 tl, 10 tl üstü urunlerde 1,5 tl daha fiyatları eğer mümkünse düşürmek istiyorum. Şu ana kadar talep görmüş ve hatta dolmuş ürünlerimde dahil. Dekant talebi olan tüm şişelerde 5 ml dahi olsa verilecektir. Yani Şişe dolmuyor iptal edeyim sıkıntısı olmasın istiyorum. Merak eden dekant talep etsin lütfen. Ayrıca Şişeli talep olur da hiç dekant talebi olmazsa bile şişeler yarıdan bir tık fazla olmak kaydıyla talep edene verilerek kalan miktarı dekant olarak kendime kabul edeceğim. Tabi bu yazdıklarım sizinde kabul etmeniz durumunda onerimdir. Herkese teşekkürler...
    Hocam split sizin splitiniz. Ben sadece işi toparlayıp herkesin faydalanmasını sağlamış olacağım. İstediğin düzeltmeleri yaptım ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Aynı uygulamayı ben de kendi eklediğim parfümlere yapıyorum

Yorum

• Xerjoff Kind Of Blue den 5 ml alalım Mustafa hocam

Yorum

• Merhaba, Şişeli talep eden kişinin ayrıca istediği dekantlara istek olmaz ve şişe sahibi de 5ml için şişelerini yollamak istemezse nasıl bir yol izlenecek? Kurallarda bu sanırım yazmıyor. Hemen ekleyelim

Yorum

• Hocam 1 şişe Davidoff Amber Blend; 15 ml de Wood Blend mümkünse..teşekkürler...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Freerange View Post
            Merhaba, Şişeli talep eden kişinin ayrıca istediği dekantlara istek olmaz ve şişe sahibi de 5ml için şişelerini yollamak istemezse nasıl bir yol izlenecek? Kurallarda bu sanırım yazmıyor. Hemen ekleyelim
            O şişeleri splitten çıkaracağız ve başka parfümlerden ekleme yapmak durumunda kalacağız gibi görünüyor

Yorum

• Ben de Amber Blend ve Wood Blend yazdırmak istiyorum ama... katılım olmaz, boşuna olur diye hiç ilişmedim. İsterseniz 10'ar ml de bana yazabilirsiniz onlardan.

Yorum

• Mustafa hocam gözlerim MDCI İnvasion Barbere yi aradı ama Bülent abinin stoğunda kalmamış galiba, olanlar ile yetineceğiz görünen o. Splite katılım baya bi düştü. Halbuki çok geniş yelpazesi var ve fiyatlar çok dip. Beklentilerin dışında kalan parfümler çoğunlukta galiba, ya herkes parfüme doydu, ya herkesin bildiği kokular, ya da diğer ekonomik vb risklerden kaynaklanan bir durum var. Ben açıkçası birçoğunu denemiş ya da kullanmış olduğum parfümler, yoksa destek mahiyetinde bir katkıda bulunurdum. Diğer forumda Cüneyt hocamın spliti yeni tamamlandı, biraz bunun da etkisi vardır, şahsi fikrim bu splitin bitiş ve ödeme tarihleri biraz ertelensin diyorum. Yine de son söz Üstad Mustafa hocamın

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
                  Mustafa hocam gözlerim MDCI İnvasion Barbere yi aradı ama Bülent abinin stoğunda kalmamış galiba, olanlar ile yetineceğiz görünen o. Splite katılım baya bi düştü. Halbuki çok geniş yelpazesi var ve fiyatlar çok dip. Beklentilerin dışında kalan parfümler çoğunlukta galiba, ya herkes parfüme doydu, ya herkesin bildiği kokular, ya da diğer ekonomik vb risklerden kaynaklanan bir durum var. Ben açıkçası birçoğunu denemiş ya da kullanmış olduğum parfümler, yoksa destek mahiyetinde bir katkıda bulunurdum. Diğer forumda Cüneyt hocamın spliti yeni tamamlandı, biraz bunun da etkisi vardır, şahsi fikrim bu splitin bitiş ve ödeme tarihleri biraz ertelensin diyorum. Yine de son söz Üstad Mustafa hocamın
                  Birçok nedeni olabilir ama zaten değerli birkaç üyemizin ricaları üzerine, herkesin de faydasına olur düşüncesiyle açılmış bir sayfa bu. Sanırım herkes nasılsa dolmaz mantığıyla bakıyor artık Halbuki herkes istediğini yazdırsa belki de resim netleşecek iyice "Şundan 5-10ml isteyeceğim ama nasılsa dolmaz" mantığı yanlış. Yanlış olduğu da geçmiş splitlerden tecrübelerle defalarca sabit Ben bir toparlamaya başlayayım da gerisi ne olur bakarız sonra. Katılanların ne istediği önemli sonuçta. "Değmez hocam. 10-15 şişe için uğraştırmayalım kimseyi" denir ise iptal ederiz. "Yok hocam olduğu kadar. Biz bu parfümleri denemek/almak isteriz" denirse de seve seve devamını getirir sonuçlandırırız.

Zaten ödeme ile ilgili vs kimseye bir borcumuz yok Yani ödenmesi gereken bir kredi kartı yok ya da ödeme bekleyen bir iş yeri/firma vs yok. Forum ahalisinin kendi splitidir. Ben ne zaman isterseniz o zaman ödeşiriz diyebilirim ancak. Çünkü parfümleri alanlar da, verenler de %90 birbirini tanıyor

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: KARALARIN_CEMAL View Post
                    Mustafa hocam gözlerim MDCI İnvasion Barbere yi aradı ama Bülent abinin stoğunda kalmamış galiba, olanlar ile yetineceğiz görünen o. Splite katılım baya bi düştü. Halbuki çok geniş yelpazesi var ve fiyatlar çok dip. Beklentilerin dışında kalan parfümler çoğunlukta galiba, ya herkes parfüme doydu, ya herkesin bildiği kokular, ya da diğer ekonomik vb risklerden kaynaklanan bir durum var. Ben açıkçası birçoğunu denemiş ya da kullanmış olduğum parfümler, yoksa destek mahiyetinde bir katkıda bulunurdum. Diğer forumda Cüneyt hocamın spliti yeni tamamlandı, biraz bunun da etkisi vardır, şahsi fikrim bu splitin bitiş ve ödeme tarihleri biraz ertelensin diyorum. Yine de son söz Üstad Mustafa hocamın
                    Fiyatlar sondur. Kargo ücreti alıcıya aittir.
                    Mdci Invasion Barbare fotoğrafta gözüktüğü kadar 600 TL

satılıklar da yukardaki şekilde Şerif üstadımda mevcut belki konuşup kendisiyle çözülebilir tabi iki tarafta isterse
                    İnsanın ruhu kokularıdır...

Yorum

• Mustafa Benim satılık şişelileride ekle istersen.

Yorum

• KARALARIN_CEMAL
                        KARALARIN_CEMAL Yorumladı
                        Yorumu düzenleme
                        mdcı barbare nin 40 ml ine kadar ben alırım :-))

• Xerjoof Zefiro 45 ml şişeli
                      8 ml Gucci oud intense
                      7 ml Mono Vetyver
                      Son Düzenleme Forsy; 19-02-19, 17:47. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8

Birçok nedeni olabilir ama zaten değerli birkaç üyemizin ricaları üzerine, herkesin de faydasına olur düşüncesiyle açılmış bir sayfa bu. Sanırım herkes nasılsa dolmaz mantığıyla bakıyor artık Halbuki herkes istediğini yazdırsa belki de resim netleşecek iyice "Şundan 5-10ml isteyeceğim ama nasılsa dolmaz" mantığı yanlış. Yanlış olduğu da geçmiş splitlerden tecrübelerle defalarca sabit Ben bir toparlamaya başlayayım da gerisi ne olur bakarız sonra. Katılanların ne istediği önemli sonuçta. "Değmez hocam. 10-15 şişe için uğraştırmayalım kimseyi" denir ise iptal ederiz. "Yok hocam olduğu kadar. Biz bu parfümleri denemek/almak isteriz" denirse de seve seve devamını getirir sonuçlandırırız.

Zaten ödeme ile ilgili vs kimseye bir borcumuz yok Yani ödenmesi gereken bir kredi kartı yok ya da ödeme bekleyen bir iş yeri/firma vs yok. Forum ahalisinin kendi splitidir. Ben ne zaman isterseniz o zaman ödeşiriz diyebilirim ancak. Çünkü parfümleri alanlar da, verenler de %90 birbirini tanıyor
                        Splitin olduğu kadar ki haliyle neticeye ulaştırılmasının, parfümlerin gerçekten severek kullanacak üyelere ulaşması açısından önemli olduğunu düşünüyorum.

VTR-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Dior homme 2005 kalanını bana yaz hocam

Yorum

• Fatal1ty arkadaşım uygun görürse Dior Homme'dan 5ml ben almak isterim 3. dekant olarak.

Yorum

• Freerange Bende bir şişe daha var. Mustafa hocam eğer uygun görürse ondan da 15 ml paylasabilirim.

Yorum

İşleniyor...
                              X