Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Vintage Çekilişi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Konsept çok güzel olmuş gerçekten. Bu konseptin yayılacağını tahmin ediyorum. Tebrik ediyorum.

Ekli Dosyalar

Yorum

Vesile iz için ayrıca teşekkürler hocam.
      Click image for larger version

Name:	Screenshot_2018-12-24-09-37-33-229_com.akbank.android.apps.akbank_direkt.png
Views:	353
Size:	98.2 KB
ID:	104051

Yorum

Merhaba hocam sma hastaları için kullandım tercihimi c.tesi günü emir vermiştim bugün ulaşmış dekont ektedir size gerçekten çok teşekkür ediyorum tekrardan bu muzzam temiz düşünceniz için çekiliş yapacak arkadaşlara örnek oldugunuz için

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son Düzenleme mmtmtlu1903; 24-12-18, 10:01. Tarafından yapıldı.
        Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

Aklına sağlık hocam.

Yorum

merhaba, tegv bağış yapılmıştır. sabah uykusuzluğundan yanlışlıkla kredi kartımdan işlem yaptığım için dekont alamadım fakat sertifika ve internet bankacılığı son ilemlerden kestiğim ödeme görüntüsünü paylaşabiliyorum.

Yorum

herkesin kazandığı bir çekiliş oldu, tebrikler..
              Son Düzenleme laedri; 12-01-19, 19:01. Tarafından yapıldı.

Yorum

Merhaba çok güzel uygulama tebrikler 👋
                Nawab of Oudh, NY Oud, Naxos, NY Amber, Mona Vanille

Yorum

Herkesin kazandığı bir çekiliş oldu hocam çok teşekkürler, herkesin aklına gelen ancak bazen unutulan bazen ihmal edilen bağış yapmayı böyle bir olayla birleştirerek herkesi çok güzel yönde teşvik etmiş oldunuz şuan çekilişi iptal bile etseniz herkes memnun olacaktır halinden diye düşünüyorum iyi günler herkese
                  Ekli Dosyalar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ntmm22
                    Herkesin kazandığı bir çekiliş oldu hocam çok teşekkürler, herkesin aklına gelen ancak bazen unutulan bazen ihmal edilen bağış yapmayı böyle bir olayla birleştirerek herkesi çok güzel yönde teşvik etmiş oldunuz şuan çekilişi iptal bile etseniz herkes memnun olacaktır halinden diye düşünüyorum iyi günler herkese
                    ‘Herkes’ parantezine alsam yazım baya kısalacakmış farketmedim

Yorum

Guzel bir düşünce ilerleyen gunlerde katılacağım bende.

Yorum

Bu çekiliş küçük de olsa bir yardim yapmamızı sağladı teşekkürler

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

Gerçekten çok ince ve anlamlı bir düşünce tebrik ederim 🙏👏🏻
                          Ekli Dosyalar

Yorum

Islemi bkm express kullanarak yaptım. Bir türlü dekont almayi beceremedim.. Gerekli görülürse ozelden kredi karti ekstremde islem görüntüsünü de ek olarak paylaşabilirim..
                            Bkm express islem görüntüsü ve gelen mail in görüntüsünü ekliyorum..
                            Herkese bol şanslar..

Yorum

Gerçekten çok güzel bir düşünce tebrik ediyorum hocam tekrardan. Click image for larger version

Name:	2019-01-03_124834.png
Views:	286
Size:	246.5 KB
ID:	105717

Yorum

Bu güzel organizasyon için çok teşekkür ederim arkadaşım,aklınla bin yaşa...
                                Ekli Dosyalar

Yorum

İşleniyor...
                                X