Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

# 2018 Son Spliti (KAPANDI - ARŞİV) #

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• $ Ödeme tablosu güncellendi. Parfümlerin bu hafta içi ulaşmasını bekliyorum. Hedefim Cumartesi kargolamak. Ama şu an için kesin bir şey yok tabiki. $

Yorum

• Mustafa hocam ödeme yapıldı iletişim bilgilerini paylaştım herşey için teşekkür eder kolaylıklar dilerim.

Yorum

• Mustafa hocam ödeme yapıldı bilgiler gönderildi.Teşekkurler kolay gelsin.

Yorum

• Ödeme tamamdır teşekkürler Mustafa Hocam...

Yorum

• $ Tabloyu güncelledim. Kalan iki günde ödemeleri tamamlayalım. Özel bir durum varsa bana bildirin. Geçenki splitte yaşananların ödememe aksiliklerinin tekerrür etmemesi dileğiyle. $

Yorum

• Mustafa hocam ödeme yapıldı bilgiler mesaj yolu ile iletildi emeklerin için teşekkür ederim beklettigim arkadaşlar oldu ise özür dilerim hepsinden daha nice splitlerde görüşmek dileği ile

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• $ Parfümler bu hafta ulaşmadı. Dağıtım işi maalesef haftaya kaldı. Yusufozn üyemize ulaşamadım. Kendisinden haber bekliyorum ödeme konusunda. $

Yorum

• Ödeme işlemi tamamdır Mustafa hocam. Şimdiden teşekkürler

Yorum

• Bolusturmeye basladim. Su ana kadar ki favorim Jasmin. Cok degisik cok guzel bi kokusu var. Acilisi feminen cicek ortalardan itibaren cekici bi tatli hayvansal faz cikiyor ortaya ve feminenlik kayboluyor.
                    Son Düzenleme cantona8; 12-01-19, 20:06. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cantona8 View Post
                      Bolusturmeye basladim. Su ana kadar ki favorim Jasmin. Cok degisik cok guzel bi kokusu var. Acilisi feminen cicek ortalardan itibaren cekici bi tatli hayvansal faz cikiyor ortaya ve feminenlik kayboluyor.
                      Son edit: orta fazlari cok iyi. Basi ciceksi beyaz, sonu ise tatlimsi yasemin. Performans ortalama veya bir tik ustu gibi. Ama cok degisken oldu benim tenimde. Tamamen terk etmesini bekliyorum bakalim. Daha neler bekliyor. Detayli incelemeyi hak eder bu parfum.

Yorum

• Demek Jasmin notalarından tahmin ettiğimiz düzeyde. İşte buna sevindim.

Yorum

• çok derun sessuzluk...

sus...

Yorum

• Herod
                            Herod Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            haçan pende susayrum

• kuzukardes
                            kuzukardes Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            herkeşler susmuş...

• Herod
                            Herod Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            bölüştürüyor herhal

• Kargoları yetiştirmek için gece epey uğraştım ama bir kısmı maalesef yarına kalacak. Bugün göndereceklerimi akşama buradan yazacağım takip kodları ile birlikte

Yorum

• Guest's Avatar
                            Misafir Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Hazır splitlemeye alışmışken forumiçi v3 ün yolunumu yapsak cantona8 hocam
                            Rocky serisi gibi olur umarım
                            Son Düzenleme kiton men; 16-01-19, 14:00. Tarafından yapıldı.

• cantona8
                            cantona8 Yorumladı
                            Yorumu düzenleme
                            Çok yoruyor forum içi. Düşün bu split bile yordu kaldi ki Şartlar kendiliğinden oluşursa yardımcı olurum sadece.

• Orjinal yazı sahibi: cantona8
                          Kargoları yetiştirmek için gece epey uğraştım ama bir kısmı maalesef yarına kalacak. Bugün göndereceklerimi akşama buradan yazacağım takip kodları ile birlikte
                          Ellerine sağlık mustafa hocam

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Mustafa hocam kargomu teslim aldım.Split ve emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Yorum

• cantona8
                              cantona8 Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Ne çabuk Keyifle kullanın hocam.

• FeA
                              FeA Yorumladı
                              Yorumu düzenleme
                              Valla bende şaşırdım hocam Çok teşekkür ederim tekrardan.
                          İşleniyor...
                          X