Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Hediyelerle İlgili Teşekkür Ve Bilgilendirme

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

Emeği geçen ve destek veren herkese teşekkürler. Şahane düşünce

Yorum

Nishane, Pekji, Uniquee Luxury, Regalien, Uzay Exculiseve Altuğ Hocam size ve Eşinize emekleri için forum kültürü ve geleneklerini güzelleştirdiginiz için teşekkür ederim kazanan arkadaşlara şimdiden hayırlı uğurlu olsun güler yüzü ile kullanır inşallah

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

Öncelikli teşekkür bu güzel inceliği düşünen size ve eşinize, ardından bu öneriyi kabul eden güzide Türk markalaramıza, tebrikler

Yorum

Tüm çekilişlere katkı sağlayan ,markalara ve markanın yöneticilerine ayrı ayrı teşekkürler ediyorum

Bu seçimlerde oyumu matrai hocama ve yönetim kadrosuna vererek , bir 4 sene daha siteyi yönetmelerini istiyorum.

Bu güzel organizyon içinde matrai hocama ayrıca teşekkürler ediyorum

Çekilişlere katılan tüm üyelerimizede ,sadece 1 mesaj daha fazla yazdınız ,hepsi bana çıkacak zaten diyorum üzülmesinler istiyorum

Yorum

Forumun gücü ve etkinliği..markaların desteğine ve Altuğ hocaya kocaman teşekkür helal olsun

Yorum

emeği olan herkesin emeğine sağlık..

Yorum

Noel baba görse kıskanırdı seni Altuğ..hepsi birbirinden güzel, bana çıkmasa başkasına çıksa bile sevineceğim güzel bir organizasyon olmuş, büyük bir teşekkürü hak ediyorsun...

Yorum

matrai Altuğ Hocam forumumuzun yeni yıl hediye çekilişlerine katkı sağlayan tüm firma yetkililerine ve desteklerinden dolayı değerli eşinize sizin nezdinizde çok çok teşekkürler...

Yorum

Gönlü zengin tüm arkadaşlara sevgiler saygılar

Yorum

Emeğinize sağlık. Çok güzel düşünmüşsünüz ☺️

Yorum

Düşünene, uygulayana , comert tedarikçilerine teşekkürler.

Yorum

Desteği için herkese teşekkürler, ince bir hareket olmuş. Forum olarak burada herkes bizbizeyiz, hem kullanıcılar hem sanatçılar, hem satıcılar. En çok da bu hoşuma gidiyor.

Yorum

Nazik düşünceleriniz ve hediyeler için çok teşekkürler, herkese de bol şanslar diliyorum..

Yorum

çok güzel bir haber,emeği geçenlere teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kiton men
                                Tüm çekilişlere katkı sağlayan ,markalara ve markanın yöneticilerine ayrı ayrı teşekkürler ediyorum

Bu seçimlerde oyumu matrai hocama ve yönetim kadrosuna vererek , bir 4 sene daha siteyi yönetmelerini istiyorum.

Bu güzel organizyon içinde matrai hocama ayrıca teşekkürler ediyorum

Çekilişlere katılan tüm üyelerimizede ,sadece 1 mesaj daha fazla yazdınız ,hepsi bana çıkacak zaten diyorum üzülmesinler istiyorum

Bu kadar iddialı olunur işte...pes diyorum 😂😂😂👍

Yorum

• Guest's Avatar
                                  Misafir Yorumladı
                                  Yorumu düzenleme
                                  Falımda çıktı hocam , üyeler yorulmasın
                              İşleniyor...
                              X