Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Pekji Yılbaşı Hediyesi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.
    Emekleri ve katkısı olan herkese teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Öncelikle herkese şimdiden hayırlı seneler diliyorum.Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık çok mutlu oldum şanslılardan olduğum için.Detaylı bir deneme şansı bulup 2019’a 1-0 galip başlayacağım için ayrıca sevinçliyim.Bütün firmaların bahtı açık olur umarım.Teşekkürler matrai hocam ...

Yorum

• Altuğ hocam emeklerin için sana ve katkıları için Pekji Ömer Bey'e çok teşekkürler.
        Ben dahil kazanan arkadaşlarımıza tebrikler

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: F.essence oud
          Altuğ hocam emeklerin için sana ve katkıları için Pekji Ömer Bey'e çok teşekkürler.
          Ben dahil kazanan arkadaşlarımıza tebrikler
          Kardeşim tebrik ediyorum seni, yeni yılda keyifli denemeler 😊

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: İlyas
            Öncelikle herkese şimdiden hayırlı seneler diliyorum.Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık çok mutlu oldum şanslılardan olduğum için.Detaylı bir deneme şansı bulup 2019’a 1-0 galip başlayacağım için ayrıca sevinçliyim.Bütün firmaların bahtı açık olur umarım.Teşekkürler matrai hocam ...
            Kardeşim tebrik ediyorum seni, keyifle kullanman dileğiyle 😊

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Cakcetin View Post

Kardeşim tebrik ediyorum seni, yeni yılda keyifli denemeler 😊

Kardeşim ben de tebrik ederim seni, keyifle kullan İnşallah yeni yıl böyle sürprizler getirir kardeşim

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: F.essence oud

Kardeşim ben de tebrik ederim seni, keyifle kullan İnşallah yeni yıl böyle sürprizler getirir kardeşim
                İnşallah kardeşim 😊

Yorum

• Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. İyi günlerde kullanın, yeni yılda da şansınız, bahtınız açık olsun. Emeği geçenlere, katkı sağlayanlara Teşekkürler.

Yorum

• Altuğ abi sana ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allâh râzı olsun.
                    Çekilişlerden bir şey kazanamayan arkadaşlar da üzülmesinler.. Ben senden aldıklarımı taksit taksit çekilişle dağıtacağım zaten (:

Yorum

• Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum..Güzel günlerde kullanmaları dileğiyle...

Yorum

• Kazanan arkadaşlar tebrikler.. Emeği geçenlere teşekkürler.. Gayet heyecanlı bir süreç oldu

Yorum

• Herkese tebrikler. Heyecanlı bir geceydi :-)

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum güzeö günlerde kullanır inşallah herkse iyi yıllar dilerim

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Her Kalp İçindeki Çiçeğin Kokusunu Verir.

Yorum

• Güzel günlerde kullanmaları dileğiyle

Yorum

• Kazanan arkadaşlara tebrikler, güzel günlerde kullansınlar

Yorum

İşleniyor...
                                X