Duyuru

Çökme
Henüz duyuru yok.

Regalien Parfüm Yılbaşı Hediyesi

Çökme
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
Yeni Mesajlar

• beni de ekler misiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Herkese selamlar daha önce 21:00 olarak belirttiğimiz çekiliş saatini 22:30 olarak güncelliyoruz. Youtube kanalında görüşmek üzere...

Yorum

• Online çekiliş yaparak, katılımcılar arasında kazananı belirleyin! Kazananlar ve yedekleri seçin.

Yorum

• Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Kendilerinden adres bilgilerini forumdan özel mesaj yolu bekliyorum

Yorum

• Kazanan arkadaşları tebrik eder güzel günlerde diledikleri gibi kokmalarını temenni ederim
            Emeği geçen, aracı olan herkesin emeğine ve yüreğine sağlık.
            Firma sahiplerine de ayrıca teşekkür eder bol cirolu yeni yıllar dilerim..
            Sonuç ne olursa olsun tatlı tatlı heyecanlanmak güzeldi.

Yorum

• Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.
              Emekleri ve katkısı olan herkese teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum

• Altuğ hocam emeklerin için sana ve katkısı için Regalien Varol Bey'e çok teşekkürler.
                ​​​​​​Kazanan arkadaşlarımıza da tebrikler

Yorum

• Kazananları tebrik ederim ayrıca çekilişi düzenleyenlere teşekkürler. Kıyısından yedek oldum. Umuyorum 2019 da yedek kalmam çok güzel parfümler güle güle kullanınız.

GM8 go cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum

• Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. İyi günlerde kullanın, yeni yılda da şansınız, bahtınız açık olsun. Emeği geçenlere, katkı sağlayanlara Teşekkürler.

Yorum

• Benidee eklermisiniz🙏

Yorum

• Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum..Güzel günlerde kullanmaları dileğiyle...

Yorum

• Kazanan arkadaşlar tebrikler.. Emeği geçenlere teşekkürler.. Gayet heyecanlı bir süreç oldu

Yorum

• Tebrik eden herkese teşekkür ederim
                            Bu markanın split başlığına baktığımda geri dönüşlerin yapılmadığını fark ettim splite katılan üyelerimizden fikir almak isterim

Diğer kazanan arkadaşlarda güzel günlerde kullanmaları dileğiyle

Varol beyede teşekkürü bir borç bilirim

Ben tercihimi Babel’s Heavendan yana kullanıcam sanırım

matrai hocamada teşekkür ediyorum
                            Son Düzenleme kiton men; 24-12-18, 10:47. Tarafından yapıldı.

Yorum

• Kazanan arkadaşlar tebrikler,yedekte olmak ta güzelmiş Güle Güle sıksınlar..

Yorum

• Kazanan arkadaşlara tebrikler, güzel günlerde kullansınlar

Yorum

İşleniyor...
                                X